Vans Crayola 3

i

Autor: Matriały prasowe

Vans i Crayola celebrują ducha kreatywności dzięki zabawnej kapsułowej kolekcji

2022-02-16 9:12

Vans, oryginalna marka sportowa i ikona twórczej ekspresji, ponownie łączy siły z Crayola po ponad dekadzie od pierwszego wspólnego projektu Vans x Crayola w 2010 r. Tym razem Vans i Crayola tworzą kolorową kolekcję obuwia, odzieży i akcesoriów, w której znajdzie się coś dla każdego.

Kolekcja z wzorami inspirowanymi klasycznym stylem przyborów artystycznych Crayola w kultowych modelach Vans celebruje indywidulaną kreatywność i kolorowe formy wyrażania siebie. 

„Crayola zachęca wszystkich, aby wyjść poza własną strefę komfortu i kolorować swoje życie poza utartymi schematami” powiedział Warren Schorr, Wiceprezes ds. rozwoju biznesu i globalnego licencjonowania Crayola. „Cieszymy się, że możemy ponownie współpracować z Vans i zaoferować kolekcję ze świeżym spojrzeniem na kreatywność”.

Co tam w środku gra - Metallica

W kolekcji znalazły się modele Authentic™ Van Doren Inspired i Authentic™ DIY/Sketch Your Way, uaktualnione poprzez zabawny powtórzony druk w stylu kolorowanki, który na każdym kroku emanuje duchem radosnej przygody. Biała cholewka ComfyCush SK8-Hi® to czyste płótno gotowe do spersonalizowania przez właściciela.

Vans Classic Slip-On i SK8-Hi® mają sportowe, teksturowane gumowe podeszwy, idealne do wyrażenia kreatywnej ekspresji. Mini plecak z płótna bawełnianego Vans x Crayola wyposażony został w górne uchwyty, przednie kieszenie zapinane na zamek oraz nowatorską kieszeń na kredki, w sam raz na kreatywne momenty, gdy jesteś poza domem. 

Odzież i akcesoria Vans x Crayola stanowią dopełnienie niezwykle energetyzującego obuwia sportowego, które leży w samym sercu tej barwnej, optymistycznej kolekcji. Wytrzymałe koszulki bawełniane i bluzy z kapturem ozdobione ręcznie rysowanymi ilustracjami towarzyszą T-shirtowi Vans x Crayola Crayon z wyrysowanym motywem szachownicy Vans wzdłuż rękawa. Plecak ze szczotkowanego poliestru z nadrukami, pięciopanelowa czapka Jockey oraz skarpety Vans x Crayola uzupełniają tę pełną optymistycznych akcentów ofertę codziennej garderoby. 

Vans Crayola

i

Autor: Matriały prasowe
Vans Crayola 2

i

Autor: Matriały prasowe

Kolekcja Vans x Crayola będzie dostępna od 18 lutego 2022 r. w sklepach Vans i na stronie Vans.com. Więcej informacji można znaleźć na stronie Vans.com