Ulubiona książka Tiktokerów trafi na ekran. W roli głównej Blake Lively

i

Autor: Ma/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS Ulubiona książka Tiktokerów trafi na ekran. W roli głównej Blake Lively

Ulubiona książka Tiktokerów trafi na ekran. W roli głównej gwiazda „Plotkary”

2023-01-27 15:08

Blake Lively i Justin Baldon zgrają w ekranizacji „It Ends With Us” – jednej z najpopularniejszych książek minionego roku, która dosłownie rozkochała w sobie użytkowników TikToka. Czego dotyczy fabuła?

Blake Lively wraca na ekran po kilkuletniej przerwie. Niegdysiejsza Serena van der Woodsen wcieli się tym razem w młodą kobietę, która pakuje się w wybitnie skomplikowany trójkąt miłosny. Na ekranie partnerować jej będzie gwiazdor „Jane the Virgin” Justin Baldoni, który odpowie też za reżyserię.

„It Ends With Us” – głośna książka doczeka się ekranizacji

„It Ends With Us” autorstwa Colleen Hoover to powieść wydana w 2016 roku, która na swoje pięć minut sławy musiała nieco poczekać. Prawdziwą furorę zrobiła bowiem w 2022 roku, kiedy to podbiła TikToka za sprawą hashtagu BookTok. Tiktokerki polecały sobie wzajemnie dzieło Colleen Hoover i tak oto „It Ends With Us” stało się najpoczytniejszą powieścią drukowaną roku (przynajmniej w USA).

Fabuła nie należy do wybitnie skomplikowanych, ale raczej łatwo dostrzec, skąd tak duże zainteresowanie. Śledzimy tu bowiem losy młodej kobiety, która właśnie skończyła studia i marzy o nowym, lepszym życiu. To próbuje ułożyć sobie z niejakim Rylem i wszystko idzie jak po maśle, aż w życiu Lily ponownie zjawia się jej były facet.

Opracowaniem scenariusza zajmie się Christy Hall, która pracowała wcześniej przy popularnym (i przedwcześnie skasowanym) serialu Netfliksa „To nie jest OK”. Autorka pierwowzoru również zaangażowała się w projekt w roli konsultantki. Kiedy zobaczymy owoc ich pracy? Tego jeszcze nie wiemy.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Źródło: Ulubiona książka Tiktokerów trafi na ekran. W roli głównej gwiazda „Plotkary”