UFO na żywo w telewizji - dziennikarze nie wierzyli co złapała kamera [VIDEO]

i

Autor: UFO na żywo w telewizji - dziennikarze nie wierzyli co złapała kamera [VIDEO]/SCREEN: youtube.com/user/woah11ify

UFO w Polsce? To nagranie przedstawia niezidentyfikowany obiekt na naszym niebie!

2021-05-26 13:32

Kolejne nagranie, które przedstawia niezidentyfikowany obiekt latający trafiło do sieci. Tym razem polska odgrywa w nim kluczową rolę, ponieważ z treści opisu wideo wynika, że filmik został zarejestrowany w naszym kraju. Internauci znów snuja domysły dotyczące tego, co tak naprawdę przedstawia nagranie, ale pewnym jest, że obraz nie jest w jakimkolwiek stopniu zmanipulowany ani wyreżyserowany.

Jak zwykle, tak i w tym przypadku za całe zamieszanie wokół tajemniczego filmy odpowiada Fundacja Nautilus, która archiwizuje i analizuje nagranie, które według ich autorów oraz świadków mają przedstawiać UFO.

UFO w Polsce - nagranie trafiło do sieci

Czy możliwym jest aby UFO było w Polsce. Dla osób racjonalnie rozumujących taka ewentualność jest po prost u tworem wyobraźni, ale nawet ci sceptycznie nastawieni do teorii, z których wynika, że wspomniane UFO istnieje przyznają, że to wideo jest zaskakujące. Wylatowo, to miejscowość nazywana przez wielu polskim Roswell, ponieważ właśnie tutaj od 200 roku systematycznie na polach zboża pojawiają się tajemnicze kręgi, których pochodzenia jeszcze nikt nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć.

Kosmici wśród gwiazd | ESKA XD - Hotplota #4

Kolejny raz w serwisie YouTube pojawiło się tajemnicze nagranie, które zostało zarejestrowane w okolicy wspomnianej miejscowości. Filmik według Fundacji Nautilus przedstawia UFO lecące nad Polską. Obiekt miał przelatywać nad Warszawą.

Naoczny świadek przelotu UFO nad Polską

Domniemany naoczny świadek przelotu UFO nad Polską, wysłał list do Fundacji nautilus, w którym szczegółowo opisał to co zobaczył. W kopercie znajdowało się również nagranie, które już teraz możecie zobaczyć w Internecie. - Witam FN. Tydzień temu (12.05), siedząc w domu przed laptopem, spojrzałem przez okno na bezchmurne niebo i zobaczyłem dziwny obiekt. Nie widziałem skrzydeł, leciał bardzo powoli, nie było słychać charakterystycznego dźwięku dla samolotów i smugi kondensacyjnej również nie było widać. Obiekt przypominał walec, tubę czy cygaro, był podłużny. Nie widziałem skrzydeł. Natomiast światło słoneczne dobrze odbijało się od niego. Kolor pomiędzy srebrnym a szarym, ale takim wypolerowanym. Tak to widziałem z balkonu. Na pewno leciał od ul. Ostrobramskiej, wzdłuż Białowieskiej w kierunku Grochowskiej, Zamienieckiej. Obiekt nagrałem telefonem, ale patrząc na niego z balkonu, wydawał się znacznie bliżej, niż pokazuje to nagranie. Według mnie nie był to samolot - napisał w swoim liście rzekomy świadek. Koniecznie zobaczcie nagranie i sami oceńcie co dokładnie mógł widzieć autor ujęcia.

Sonda
Czy ujawnianie informacji o UFO przez rządy w ostatnich latach sprawiło, że zmieniłeś pogląd na tę sprawę?