Uderz faceta i nagraj jego reakcję - oto nowy, durny trend na TikToku

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=SqSiUVUvVCE

Uderz faceta i nagraj jego reakcję - oto nowy, durny trend na TikToku

2020-12-01 8:40

TikTok w bardzo krótkim czasie, stał się niesamowicie popularną aplikacją, która przyciąga wiele młodych osób. Niestety, im więcej użytkoników, tym więcej głupich pomysłów. Niedawno platforma została opanowana przez nowy challenge, tóry polega na uderzeniu faceta i nagraniu jego reakcji.

Gdy TikTok wchodził na rynek, nikt nie spodziewał się, że będzie to tak popularna aplikacja, która dosłownie zawładnie całym światem. Niestety, pojawiające się dosyć często challenge, prowadzą często do tragicznych skutków lub są zwyczajnie głupie. Tak jest w przypadku wyzwania, które polega na uderzeniu swojego faceta i nagraniu jego reakcji.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Uderza faceta i nagraj reakcję. Oto nowy trend na TikToku

O co dokładnie chodzi? Trzeba zabrać z tylnego siedzenia w samochodzie jakiś przedmiot, na przykład torebkę, i przekładając ją na przednie siedzenie, uderzyć partnera w głowę, udając, że to niechcący. Potem trzeba poczekać i nagrać reakcję, które zazwyczaj są... miłe. Wyzwanie nazywa się ''Hitting a boyfriend challenge'' i ma nawet wersję, gdzie to faceci uderzają czymś dziewczyny... Dalej komentować chyba nie trzeba, zobaczcie jak challenge wygląda w praktyce.