Michał Mayer

i

Autor: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska / screen z YouTube Michał Mayer

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - internauci: znamy już zwycięzcę!

2021-05-18 10:04

Telewizyjne show, które stało się jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w sprawia, że fani muzyki i telewidzowie ciągle spekulują na temat tego kto powinien wygrać trwającą nadal edycję. Po emisji najświeższego odcinka w sieci zawrzało, ponieważ internauci zgodnie twierdzą, iż zupełnie nie zgadzają się z werdyktem jury, a ich zdaniem ocena komisji konkursowej jest niepoprawna i wymaga korekty.

Jeden z uczestników przygotował swój występ na tyle dobrze, że zachwycił on swoim coverem widownię, a co ważniejsze stałych telewidzów i wytrawnych komentatorów programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo- uczestnik zachwycił widzów i jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, właśnie w kluczowym momencie tego programu telewizyjnego uczestnik zachwycił widzów i jury swoim wyjątkowym coverem! W ścisłym finale znalazło się aż czterech uczestników, a rywalizacja miedzy nimi była na prawdę zacięta. Jeden z uczestników postawił na repertuar Bon Joviego i wykonał przebój You Give Love A Bad Name. Jego decyzja okazała się trafna na tyle, że według internautów powinien stanąć na najwyższym stopniu podium. 

Miley Cyrus w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajmo!

Michał Mayer, bo to właśnie jego występu najbardziej i najmocniej bronią telewidzowie i fani programu, uplasował się na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej.

Michał Mayer w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Mayer wystąpił w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo i swoja interpretacją piosenki You Give Love A Bad Name skradł serca fanek i fanów, którzy stanęli za nim murem po tym jak okazało się, że finalnie ich idol nie został zwycięzcą finału. Michała Mayera z pewnością kojarzą widzowie znanego przed laty programu Szymon Majewski Show, ale także ci z Was, którzy oglądali film Miasto 44. Jesteśmy ciekawi co Wy sądzicie o występie aktora w telewizyjnym show - artyście należy się jednak pierwsza lokata na podium?

Sonda
Michał Mayer - powinienien wygrać program?