Twitch ocenzurował Metallikę! Poszło o muzykę zespołu

i

Autor: screen: https://youtu.be/gKhc21Y0Xdw

Twitch ocenzurował Metallikę! Poszło o muzykę zespołu

2021-02-22 10:59

Metallica obecnie nie może koncertować jak dawniej, jednak cały czas stara się dawać występy, które można obejrzeć w sieci. Jednym z takich koncertów był ten z okazji BlizzCon, który transmitowano na Twitchu. Niestety, występ został ocenzurowany!

Metallica ma ostatnio sporo wolnego czasu i oprócz pisania nowego albumu, znajduje również czas na okazjonalne granie koncertów. Tak stało się właśnie na BlizzConie, gdy grupa postanowiła okazjonalnie zagrać numer 'For Whom The Bell Tolls'. było to oczywiście nagranie prosto ze słynnego garażu zespołu, a wszystko transmitowano na Twitchu. Niestety, coś mocno nie zagrało i występ został ocenzurowany.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Metallica ocenzurowana na Twitchu, poszło o prawa autorskie

Niestety, świat algorytmów rządzi się swoimi prawami i przez muzykę Metalliki, algorytm nie wiedział co zrobić, także z obawy o roszczenia w sprawie praw autorskich, dźwięk został wyciszony. Nie było jednak kompletnej ciszy, a randomowa melodyjka, która przypomina muzykę dla dzieci. Efekt wypadł komicznie, zobaczcie sami:

Metallica obecnie pracuje nad nowym albumem, który prawdopodobnie zostanie wydany w 2021 roku. Grupa cały czas podkreśla, że prace trwają i cały czas idą do przodu.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?