Tom Hanks miał lecieć w kosmos, ale się nie zgodził. Dlaczego?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=0mTXbsQ0OGE

Tom Hanks miał lecieć w kosmos, ale się nie zgodził. Dlaczego?

2021-11-05 13:56

Turystyczne loty w kosmos są coraz bardziej na wyciągnięcie ręki i kwestią czasu jest, kiedy będzie mogli za określoną kwotę polecieć na orbitę i wrócić. Tom Hanks mógł wziąć udział w specjalnym locie, w którym pojawił się William Shatner, czemu odmówił?

Turystyczne loty w kosmos są coraz bardziej realne, co udowadnia fakt, że niedawno wykonano specjalny lot Blue Origin. W akcji wziął udział William Shatner, ale okazuje się, że propozycję od Jeffa Bezosa otrzymał także Tom Hanks! Czemu aktor odmówił?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Tom Hanks miał lecieć w kosmos, ale się nie zgodził. Dlaczego?

Wszystko rozbiło się o kwestie finansowe, o czym Hanks wspomniał w programie Jimmy'ego Kimmela. Jak się okazuje, taka rozrywka kosztuje 28 milionów dolarów! Mimo, że William Shatner stwierdził, że to świetna rzecz, Tom Hanks uznał, że to za wysoka cena. Jak powiedział aktor:

Tak, mogłem lecieć. Pod warunkiem, że zapłacę. To kosztuje chyba 28 milionów dolarów, czy coś w tym stylu. Nie jest źle Jimmy, naprawdę nie jest źle... Ale nie zapłacę 28 milionów baksów. Możemy sobie to wyobrazić nawet teraz - ile to trwało, jakieś 12 minut? Coś w ten deseń? To przecież podobne do takich foteli interaktywnych. 

Zobaczcie zapis z rozmowy:

Sonda
Gdybyś miał możliwość, poleciałabyś/poleciałbyś w kosmos?