Tom Cruise stanie przed polskim sądem? Przeciwko niemu wpłynął pozew

i

Autor: screen: https://youtu.be/K0KzvD-0rx0

Tom Cruise stanie przed polskim sądem? Przeciwko niemu wpłynął pozew

2021-05-14 13:19

Chociaż brzmi to trochę absurdalnie, do sądu okręgowego w Warszawie wpłynął pozew przeciwko Tomowi Cruise’owi! Wszystko związane jest z filmem 'Mission: Impossible 7'.

Ciężko sobie wyobrazić taką sytuację, ale Tom Cruise został oskarżony, a pozew wpłynął do sądu okręgowego w Warszawie! O co dokładnie chodzi i co grozi popularnemu aktorowi, który jest rozpoznawalny na całym świecie? 

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Tom Cruise pozwany w Polsce! Do sądu w Warszawie wpłynął pozew

Pozew złożył Andrew Eksner, który jest filmowcem polsko-amerykańskiego pochodzenia, którego zadaniem było znalezienie mostu, który miał zostać wysadzony na planie 'Mission: Impossible 7'. Gdy Eksner próbował załatwić most Pilichowski, odsunięto go od pracy przy filmie. Mężczyzna zarzuca studiy Paramout, Tomowi Cruise’owi, Jake’owi Myersie, Christopherowi McQuarrie i  Jimowi Gianopulosowi, że mu grozili, nie zapłacili za pracę oraz stosowali nielegalne działania i korupcję.

Na twitterze pojawiły się skany i jak zapowiada Eksner, to dopiero początek.

Jak zakończy się konflikt? Tego nie wie nikt, jedno jednak jest pewne, most Pilichowski nie trafił do filmu i został wpisany do rejestru zabytków.