Tokio Hotel i VIZE

i

Autor: screen z YouTube: Tokio Hotel Tokio Hotel i VIZE

Tokio Hotel i VIZE przerobili kultowy hit THE Who!

2021-05-31 12:26

Jedni nazywają ich reliktem przeszłości, a inni nie zapominają o ich twórczości i przywołują koncerty, chociażby w Warszawie, kiedy to Tokio Hotel zapełniali - co robią nadal - całe sale eventowe. jedno jest pewne - muzycy nie pozwalają o sobie zapomnieć i nadal prężnie działają pracując w studio. Tym razem podjęli się kooperacji z VIZE i postanowili wspólnymi siłami przerobić kultowy hit formacji The Who!

Muzycy z Tokio Hotel mają juz na swoim konice udaną współprace z Niemcami. najnowszy singiel White Lies powstał właśnie dzięki zaangażowaniu we współprodukcję utworu artystów z VIZE.

Tokio Hotel i VIZE przerabiają hit zespołu The Who

Zespół Tokio Hotel i VIZE przerabiają hit zespołu The Who, który pochodzi z 1971 roku i od dekad jest wielkim hitem wpadającym w ucho. Muzycy ewidentnie postawili na coś już sprawdzonego i pewnego wybierając kawałek Behind Blue Eyes. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pierwsza współpraca z VIZE została tak dobrze przyjęta, ale od początku wiedzieliśmy, że chcemy zrobić coś więcej niż tylko ten jeden utwór. Niesamowicie dobrze się dogadujemy i potrafimy stworzyć wspólnie świetną atmosferę. Pomysł, aby ponownie zinterpretować tę smutną piosenkę i przekształcić ją w taneczną wersję, przyszedł nam do głowy podczas pierwszej sesji w studio. Chcieliśmy zrobić cover rockowego klasyka i nadać mu nowy charakter. Podobnie jak w przypadku White Lies, udało nam się połączyć światy Tokio Hotel i VIZE - tak wspólną inicjatywę komentują muzycy z zespołu Tokio Hotel.

Tokio Hotel kiedyś i dziś

Dodajmy, że finalna wersja przerobionego utworu w wyniku tej kooperacji nie tylko zyskała na jakości, ale została też wzbogacona w niezwykłą energię. Wydaje się wręcz pewne, że Behind Blue Eyes będzie jednym z hitów lata 2021!

Teledysk do nowej wersji Behind Blue Eyes

Teledysk do nowej wersji Behind Blue Eyes powstał w ultra zaskakujących warunkach. Decyzja o tym, że ten powstanie podczas programu telewizyjnego na żywo sprawiła, że poprzeczka została zwieszona bardzo wysoko, a występ musiał być po prostu bezbłędny. Muzycy zrobili niezwykłe show w Germany’s Next Topmodel, a za reżyserię klipu odpowiada, dobrze znany już fanom obu formacji - Baris Aladag. Wideo zdążyło już obejrzeć prawie milion osób na całym świecie, a liczba ta nadal rośnie. Koniecznie zobaczcie i oceńcie występ Tokio Hotel już teraz!

Sonda
Słuchałaś/eś Tokio Hotel?