TINA (2021) Official Trailer | HBO

i

Autor: HBO / screen z YouTube: HBO TINA (2021) Official Trailer | HBO

Tina Turner kończy karierę! Artystka podjęła trudną decyzję

2021-03-18 12:52

To już pewne, a informacja ta z całą pewnością rozzłości wiernych fanów legendy. Tina Turner kończy karierę i żegna się z fanami. Nie robi tego jednak w prosty sposób, ponieważ zaangażowała nie małe środki finansowe i techniczne w nadchodzące pożegnanie. Gwiazda ma zamiar również podzielić się ze swoimi fanami wspomnieniami - tymi dobrymi, ale też tymi, które wymiernie wpłynęły na jej twórczość i obecność na scenie.

Artystka zapowiedziała, że zanim powie ostatnie słowo podzieli się z fanami na całym świecie traumami, które ukształtowały jej osobowość i wpłynęły na twórczość.

Tina Turner kończy karierę

Tina Turner kończy karierę, ale nie w tak oczywisty sposób jaki mogliśmy sobie to wyobrazić. Nie będzie standardowego postu na Facebooku z podziękowaniami, a za to coś znacznie bardziej sentymentalnego i połączonego ze szczerym wyznaniem artystki. Pomimo, że smutek już ogarnął miliony fanów jej muzyki na całym świecie, możemy być pewni, że gwiazda zwieńczy swe artystyczne dzieło kolejnym, ale tym razem już ostatnim projektem. Dla odmiany nie będzie to nic związanego z muzyką. Tina Turner poszła o krok dalej i podjęła się współpracy z uznanymi reżyserami. Jak myślicie w jakim celu?

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Tina Turner - powstanie film o jej karierze

Tina Turner jest jedną z najczęściej nagradzanych i najbardziej uznanych wokalistek. Jej piosenek słuchały miliony fanów na całym świecie, a to sprawiło, że na stałe zapisała się na kartach historii branży, której od dziesięcioleci była nieodłącznym elementem.  Film dokumentalny „Tina” ma być nie tylko formą pożegnania z fanami i branżą, ale też pomnikiem jej dotychczasowej twórczości. Amerykańska wokalistka chce ochłonąć i całkowicie odciąć się od blichtru świateł, reflektorów, kamer i obiektywów. Planuje poświęcić się w całości życiu prywatnemu z mężem Erwinem Bachem. Chce skupić się też na problemach zdrowotnych, z którymi zmaga się od wielu lat. Gwiazda wygrała walkę z rakiem jelita grubego, przeżyła również przeszczep nerki i udar mózgu.

Filmowe dzieło, które będziemy mieli okazję już niebawem obejrzeć nie skupi się jedynie na przyjemnych chwilach z życia amerykańskiej ikony muzyki.

Tina Turner - film

Tina Turner film dokumentalny „Tina” przedstawi również najmniej przyjemne chwile z jej życia. Opowie o co najmniej sześciu dramatach jakie ją spotkały. Pojawi się wątek wątek przemocy domowej, której doświadczyła w trakcie małżeństwa z Ike Turnerem, a także próby samobójczej, której wynikiem jest, trwający nadal, stres pourazowy. Dokument opowiada też o koszmarnym dzieciństwie, odrzuceniu ze strony rodziców, a także samobójstwie ukochanego syna.

Zapewne jesteście ciekawi tego gdzie i kiedy filmowe dzieło zostanie pokazane. Tutaj możemy Was uspokoić, ponieważ premiera zaplanowana jest już niebawem.

Tina Turner - kiedy premiera filmu

Tina Turner zapowiedziała, że film zostanie pokazany przez HBO już 27 marca 2021 roku na platformie HBO GO. Za produkcję dokumentu odpowiadają nagrodzeni Oscarem Dan Lindsay i T. J. Martin.

Tina Turner, Madonna, Adele... Kto jest królową popu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Która wokalistka śpiewała z zespołem The Supremes, zanim rozpoczęła karierę solową?