TikToker ujawnił ile przez lata wydał na narkotyki. Wszystko po to, by przestrzec przed nałogiem

i

Autor: freeimages.com/Steve Knight

TikToker ujawnił ile przez lata wydał na narkotyki. Wszystko po to, by przestrzec przed nałogiem

2021-04-22 12:18

TikTok jest pełen dziwnego i często szkodliwego contentu, który wywołuje ciarki wstydu na plecach. Jest jednak spora grupa materiałów, które można uznać za wartościowe i przydatne, tak jak to co umieszcza Nathan King. Mężczyzna postanowił opowiedzieć o swoim uzależnieniu od kokainy, które trwało 20 lat!

TikTok jest pełen dziwnego contentu, który często wywołuje ciarki wstydu na plecach i ogólnie kojarzony jest z zażenowaniem. Trafia się jednak trochę contentu, który jest ciekawy i pozytywny, a nawet pewnego rodzaju edukacyjny. Tak jest w przypadku Nathana Kinga, który postanowił opowiedzieć o swoim uzależnieniu od narkotyków, z którym zmagał się 20 lat! Najbardziej przyciągnął widzów fakt, że na używki, mężczyzna wydał około 2 milionów złotych.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

TikToker opowiedział o swoim uzależnieniu od narkotyków, by przestrzec młodych ludzi

Nathan ujawnił, że przez 10 lat zmagał się z uzależnieniem od kokainy, co oczywiście wymagało od niego ogromnych nakładów finansowych. Jak powiedział mężczyzna:

W ciągu kilku lat używania tak przyzwyczaiłem się do uderzenia dopaminy i poczucia euforii, że kiedy poczułem się przygnębiony, smutny, zraniony lub zdenerwowany od razu zażywałem narkotyki, aby uciec.

Skąd pieniądze na tak drogi nałóg? Jak podliczył Nathan, przez 10 lat, mógł wydać równowartość 2 milionów złotych, skąd więcej pieniądze? Od bogatych rodziców, którzy nieświadomi nałogu syna, dawali mu pieniądze. Konto Nathana na TikToku cieszy się zainteresowaniem, a sam mężczyzna wykorzystuje to, by móc pomóc ludziom uzależnionym i przestrzec przed zgubnym działaniem nałogu.

Sonda
TikTok - korzystasz z apki?