Powstaje symulator policjanta, który tworzy polskie studio. Kiedy premiera?

i

Autor: screen: https://youtu.be/A3LF7bIdB7M

Powstaje symulator policjanta, który tworzy polskie studio. Kiedy premiera?

2021-04-22 11:58

Temat policji w Polsce jest ostatnio dosyć drażliwy i prawdopodobnie tak zostanie przez dłuższy czas. Oczywiście, na wizerunek stróżów prawa wpłynęło zachowanie na protestach, które nieraz pozostawiało sporo do życzenia. Wizerunku raczej nie poprawi symulator policjanta, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony graczy.

Policja w naszym kraju ma ostatnio mocno nadszarpniętą reputacje i nie zapowiada się na to, by ktoś coś z tym zrobił. Raczej na korzyść policji w Polsce nie zadziała najnowszy symulator, który przedstawiać ma prace policjantów, którzy działają w grupach interwencyjnych. Jakby tego było mało, gra rozpoczyna się od słów: 

'Ludzie są wściekli. Tracą swoją pracę. Rozumiem ich'

Przebrał się za policjanta i terroryzował okolice z bronią w ręku

Symulator policjanta cieszy się zainteresowaniem wśród graczy. O co chodzi w Riot Control Simulator?

Grę tworzy polskie studio Corpix Games, a wydawcami są Ultimate Games S.A. oraz Games Box S.A., które ma na koncie wiele tego typu symulatorów, zaprezentowało zwiastun symulatora policjanta, w którym widzimy, że gra polega na tym, by pacyfikowaĆ obywateli. Z jednej strony cieszy się to sporym zainteresowaniem ze strony graczy, z drugiej wiele osób zwraca uwagę na to, że jeśli tylko to będzie można robić w symulatorze, to zapowiada się wyjątkowo nudno. Jak będzie dalej? Tego nie wiadomo, jednak gra raczej nie pomoże wizerunkowi policji na świecie.

Premierę gry na PC zaplanowano na 2022 r., a na 2023 r. planujemy jej wydanie także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun:

QUIZ. Ten serial bawił nawet policjantów. Pamiętacie 13 Posterunek?

Pytanie 1 z 20
Jaki tytuł miał pierwszy odcinek serialu "13 Posterunek"?