The Suicide Squad - w nowej odsłonie zobaczymy inną Harley Quinn. Tak twierdzi Margot Robbie

i

Autor: screen: https://youtu.be/JuDLepNa7hw

The Suicide Squad - w nowej odsłonie zobaczymy inną Harley Quinn. Tak twierdzi Margot Robbie

2021-06-30 11:04

Opowieść o sławnym 'Legionie Samobójców' nie ma łatwo na wielkim ekranie i mówiąc wprost, ratuje to tylko postać Harley Quinn. Jak twierdzi odtwórczyni roli dziewczyny Jokera, w nowej odsłonie opowieści, zobaczymy odmienioną Harley.

Film 'The Suicide Squad' ma być drugim podejściem do tematu opowieści o słynnej grupie antybohaterów. Pierwsza odsłona nie była zbyt udana i jedynie obronną ręką wyszła z tego Margot Robbie, która stworzyła niezapomnianą kreację Harley Quinn. Teraz aktorka zdradziła, że w nowej odsłonie filmu, zobaczymy inną Harley niż wcześniej.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

W nowej odsłonie 'Legionu Samobójców' pojawi się inna Harley Quinn?

W wywiadzie dla 'Toronto Sun', Margot Robbie zdradziła, że na ekranie zobaczymy zupełnie inną Harley Quinn, niż tą, którą znamy z poprzednich produkcji:

W pierwszym filmie miała sporo pewności siebie i arogancji - wiedziała, że chronił ją Joker. Myślała, że pojedzie na misję i zaraz ją stamtąd uratuje. Potem w "Birds of Prey" okazało się, że świat to zimne i straszne miejsce, ale próbowała się w nim odnaleźć. Teraz minęło sporo czasu. Nie jest połączony za bardzo z poprzednimi filmami, ale Harley już się niczym nie przejmuje. Nie czeka na Jokera, nie zastanawia się, czy jest w stanie sobie poradzić. Ona to wie.

Przypomnijmy, że 'The Suicide Squad' pojawi się w kinach i na HBO Max 6 sierpnia 2021. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii