The Mandalorian 3 - w serialu pojawi się rasa Wookie i Chewbacca? Są pierwsze przecieki

i

Autor: screen: https://youtu.be/eW7Twd85m2g

The Mandalorian 3 - w serialu pojawi się rasa Wookie i Chewbacca? Są pierwsze przecieki

2021-04-21 10:20

Serial 'The Mandalorian' jest najlepiej ocenianą produkcją serialową Disneya, która jest osadzona w świecie Star Wars. Obecnie trwają prace nad trzecim sezonem serialu i według przecieków możemy tam zobaczyć rasę Wookie, a nawet samego Chewbacce! Co wiemy o trzeciej odsłonie serialu?

Serial 'The Mandalorian' jest prawdziwym hitem serialowym ze świata Star Wars i chyba jedyną produkcją Disneya w tym uniwersum, która w 100% podoba się fanom. Pewnym jest, że powstanie trzeci sezon i jak się okazuje, możliwym jest, że odwidzimy znaną planetę, a dokładniej Kashyyyk, który jest domem rasy Wookie. Mówi się także, że w serialu może pojawić się Chewbacca!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

The Mandalorian 3 sezon - w serialu pojawi się planeta Wookie?

Jak podaje strona Bespin Bulletin, w 3 sezonie może zostać pokazany Kashyyyk, czyli planeta Wookie lub jacyś przedstawiciele tej rasy. Plotki mówią o tym, że jest duże prawdopodobieństwo pojawienia się się Chewbacci. Czy jest faktycznie na to szansa? W czasach, gdy toczy się akcja serialu, planeta Kashyyyk dopiero wydostała się spod władania imperium, także bardzo możliwe, że pokazany może zostać moment uwolnienia mieszkańców planety.

Trzeci sezon serialu 'The Mandalorian', prawdopodobnie pojawi się dopiero na początku 2022 roku.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!