The Mandalorian 2 - w najbliższym odcinku powróci Mace Windu i Luke Skywalker? Fani mają teorię

i

Autor: Screen: https://youtu.be/eW7Twd85m2g Screen: https://youtu.be/eW7Twd85m2g

The Mandalorian 2 - w najbliższym odcinku powróci Mace Windu i Luke Skywalker? Fani mają teorię

2020-11-26 10:28

Serial 'The Mandalorian' stał się prawdziwym hitem i przez fanów jest bardzo wysoko oceniany. Jesteśmy przed premierą odcinka ''The Jedi'', który ma być kluczowy dla całej fabuły i pewnym jest, że zobaczymy w nim Ashokę Tano. Według fanowskich teorii, możemy w ty odcinku zobaczyć również inne znane postaci.

Serial 'The Mandalorian' okazał się hitem i to nie tylko wśród fanów Gwiezdnych Wojen. Produkcja wciągnęła swoją fabułą także osoby, które na codzień nie są fanami gwiezdnej sagi. Obecnie nadawany jest drugi sezon i połowa za nami, co czeka nas dalej? Okazuje się, że czekać ma nas przełom w fabule i z pewnością zwiastuje to pojawienie się Ashoki Tano. Fani mają jednak inną teorię i przekonani są, że zobaczymy inne znane postaci.

Niespodziewane śmierci gwiazd polskiego kina

The Mandalorian 2 - w odcinku ''The Jedi'' zobaczymy kogoś więcej ze znanych postaci?

Pojawienie się Boba Fetta zwiastuje spin-off o przygodach słynnego łowcy, z kolei odcinek ''The Jedi'' ma być przełomem w historii i pewnym jest, że zobaczymy w nim Ashokę Tano. Co ciekawe, twórcy potwierdzili, że wszystko co widzieliśmy w trailerach, jest wycinkiem z odcinków przed pojawienie się epizodu ''The Jedi''. Tu włączyła się lampka teorii fanowskich, według których ukrywanie dalszej fabuły, związane jest z tym, że zobaczymy więcej znanych postaci.

Według fanów, w odcinku pojawi się młody Luke Skywalker oraz mistrz Mace Windu, który miałby przeżyć starcie z Imperatorem Palpatinem. Według autorów kanału Star Wars Theory, Mando spotka mistrza Windu, który przez lata ukrywał się i walczył z Imperium pod przykrywką, a teraz miałby przejąć opiekę nad Baby Yodą. Druga teoria mówi o tym, że w odcinku ''The Jedi'' spotkamy Luke'a, który właśnie rozpoczyna tworzenie nowego Zakonu Jedi, co będzie początkiem wydrzen, które znamy z nowej trylogii. Ile w tym prawdy? Tego dowiemy się w piątek, 27 listopada, gdy nowy odcinek trafi na platformę Disney+.