The Chemical Brothers

i

Autor: screen z YouTube: The Chemical Brothers The Chemical Brothers

The Chemical Brothers w Polsce! [DATA, BILETY, INFORMACJE]

2021-06-08 9:47

Legendarna formacja The Chemical Brothers znów wystąpi w Polsce! Tuż po tym jak informacja ta trafiła do sieci pojawiło się mnóstwo pytań o to gdzie dokładnie będzie można zobaczyć na żywo występ muzyków, ale też w jakiej cenie dostępne będą bilety na to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Mamy przy okazji bardzo dobre wiadomości, dla jeszcze zawiedzionych, fanów festiwalu Open'er!

Dokładnie 19 lat temu, czyli 2 lipca 2002 roku The Chemical Brothers zagrali na swoim pierwszym Open'erze w karierze. Teraz wiemy, że na Gdyńskim lotnisku pojawią się ponownie!

Koncert The Chemical Brothers w Polsce - data i bilety

Koncert The Chemical Brothers w Polsce odbędzie na lotnisku w Gdyni. Jak można się domyślić występ formacji będzie integralną częścią line-upu Open'er Festival 2022. Z oficjalnych informacji przykazywanych nam przez organizatorów wynika, że koncert będzie należał do najważniejszych wydarzeń, które odbędą się w ramach przyszłorocznej edycji festiwalu.

Jurek Owsiak zaprasza do Muzeum Rocka!

Koncert The Chemical Brothers będzie spektakularnym wydarzeniem, sami muzycy już zapowiedzieli, że przygotują wielkie show, które polscy fani zapamiętają na bardzo długo.

The Chemical Brothers wystąpią na Open'er Festival 2022 - informacje

The Chemical Brothers wystąpią na Open'er Festival 2022, a ich koncert zamknie całą imprezę. Warto przypomnieć, że podczas gdy wielu artystów przeżywa w swojej karierze okres tak zwanego wypalenia, Ed Simmons i Tom Rowlands ciągle są na fali i z roku na rok zaskakują nas kolejnymi singlami i twórczością. ich ostatni krążek No Geography wydany w 2019 roku jest bezsprzecznie jednym z najlepszych w historii muzyki elektronicznej. Fakt ten potwierdzają nagrody przyznane za to wydanie muzykom, takie jak m.in. Grammy w kategoriach Best Dance/Electronic Album oraz Best Dance Recording za hit Got to Keep On

Sonda
The Chemical Brothers - lubisz ten elektroniczny duet?