Robert Pattinson i Zoe Kravitz - zwiastun filmu Batman

i

Autor: youtube.com / Warner Bros.

The Batman będzie najdłuższym filmem o Mrocznym Rycerzu? Pojawiły się nowe informacje

2022-01-21 10:30

Nowy Batman jest zapowiadany od jakiegoś czasu i wygląda na to, że będzie on inspirowany nie tylko komiksowymi rzeczami. Ujawniono kolejne informacje na temat produkcji i widać, ze szykuje się bardzo długi seans.

Nowy film o Batmanie jest wyczekiwany przez fanów, którzy mają gigantyczne oczekiwania wobec nowego zobrazowania postaci. Czy możemy liczyć na mroczne dzieło? Wychodzi na to, że tak, a wszystko zdradzają zwiastuny, według których będzie to detektywistyczny film komiksowy i raczej dla dorosłych. Co obecnie wiadomo o filmie? Wiadomo, że film będzie bardzo długi.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

The Batman będzie najdłuższym filmem o Mrocznym Rycerzu? Pojawiły się nowe informacje

Nowy film o Batmanie trafi do kin 4 marca 2022 roku i pewnym jest, że będzie to produkcja, która ukaże początki działań młodego Bruce'a Wayne'a. W roli głównej pojawi się Robert Pattison, który prawdopodobnie raz na zawsze zerwie z wizerunkiem wampira z serii 'Zmierzch'. W filmie pojawią się postaci Pingwina, Człowieka Zagadki oraz Kobiety Kot. Co ciekawe, film będzie trwać 2 godziny i 56 minut, co równa się z tym, że będzie to najdłuższy film o Mrocznym Rycerzu. Pozostaje tylko czekać na premierę.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!