Cubone

i

Autor: Pokemon Go / screen YouTube: Lockstin & Gnoggin Cubone

Teoria o Pokemonach rozwścieczyła fanów! Co wymyślili TikTokerzy?

2021-03-23 16:11

Kolejne teorie dotyczące Pokemonów sprawiają, że ich marka, z dnia na dzień - już od wielu lat - staje coraz mocniejsza. Dziś na Tik Toku można zobaczyć dosłownie wszystko, ale tym razem to miejsce w sieci stało się jednym z najbardziej przerażających z powodu rozprzestrzeniania się teorii spiskowej o okoliczności powstania Cubone'a - stworka powszechnie znanego z noszenia czaszki swoich bliskich na głowie.

Cubone miał się okazać kimś zupełnie innym. Jedno z nagrań udostępnionych w sieci miało potwierdzić tę hipotezę. Jak myślicie, co się okazało? 

Teoria o Pokemonach - TikTok zawrzał

Teoria o Pokemonach, która bezpośrednio odnosiła się do popularnego stworka Cubone została udostępniona przez "pikachu4president21", a wykreowana przez użytkownika "prof_frags". Zgodnie z tezami w niej zawartymi, miało się okazać, że Cubone ma być jedynie Charmanderem, który nie ma zapalonego ogona.

W nagraniu można usłyszeć snute przez jednego z użytkowników aplikacji domysły.

 - "Charmander wykluwa się z jajka i na miejscu pojawia się Charizard, który podpala jego ogonek. Niestety, jeśli rodzic umrze przed wykluciem się małego Charmandera, to nikt nie może mu podpalić ogonka. Młody po wykluciu spędza czas na płaczu przy zwłokach Charizarda, a potem zakłada na głowę czaszkę zmarłego ojca/matki, kompletując swoją transformację w Cubone'a." - mówi do widzów autor spiskowej teorii.

Teoria spiskowa o Pokemonach obalona

Teoria o Pokemonach, nawet ta konkretna została już dawno temu obalona, a aktywni użytkownicy TikToka mimo to dali się na nią nabrać. Niestety nagranie obejrzało dotychczas ponad 1 mln osób, które bez wahania i jakiejkolwiek weryfikacji źródła pochodzenia tej informacji, ślepo uwierzyli narratorowi filmu.

Sonda
TikTok - korzystasz z apki?