Freddie nie napisał 'Love Of My Life' dla Mary Austin? tak twierdzi były menedżer Queen

i

Autor: Freddie nie napisał 'Love Of My Life' dla Mary Austin? tak twierdzi były menedżer Queen/screen: youtube.com/watch?v=MEEJOZkmIxU

Ten utwór jest znacznie lepszy od Bohemian Rhapsody? Tak twierdzi członek zespołu Queen

2021-05-19 10:25

Właśnie wyszło na jaw, że Freddie Mercury nie uważał jakoby jeden z największych hitów grupy Queen Bohemian Rhapsody był najlepszym stworzonym przez zespół. Fani są w szoku, ponieważ wyszło na jaw, że ich idole kwestionują setki opinii krytyków i fanów dotyczących twórczości tego brytyjskiego zespołu rockowego. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące działalności i kariery Briana Maya, Rogera Taylora i Freddiego Mercury’ego.

Tuż po premierze filmu dokumentalnego Queen: The Greatest, który jest dostępny całkowicie za darmo w serwisie YouTube. Codziennie poznajemy nowe fakty z życia muzyków.

Bohemian Rhapsody to nie największy hit zespołu Queen

'Bohemian Rhapsody' to nie największy hit zespołu Queen, tak uważał Freddie Mercury! W jednym z odcinków wykorzystano fragmenty archiwalnego wywiadu z wokalistą, w którym ten wyznał, że nie jest przekonany aby wspomniany wyżej przebój był tym, z którego artyści mogliby być najbardziej dumni. Według Freddiego numer ten nie jest arcydziełem.

Joanna Wołosz gra przebój Queen

Bohemian Rhapsody to jeden z tych hitów, które do teraz pamięta i nuci cały świat. Utwór pochodzi z krążka A Night at the Opera, który trafił do sprzedaży w 1975 roku.

Freddie Mercury opowiada o hitach Queen

Freddie Mercury opowiada o hitach Queen w archiwalnym wywiadzie, który wykorzystano do produkcji filmu dokumentalnego o historii zespołu Queen. - Możesz nie wiadomo jak się starać, ale ludzie zawsze będą Cię postrzegać przez pryzmat starszych hitów. Uważam, że zespoły i muzycy nie powinni tego robić. Naprawdę myślałem, że ok, 'Bohemian Rhapsody' odniósł ogromny sukces, ale pod względem umiejętności komponowania, mogę pisać lepiej. Tak na to patrzyłem. W moim mniemaniu utwór 'Somebody to Love' pod względem kompozycji, jest lepszy utworem - tak w wywiadzie argumentuje swoja opinie dotyczącą 'Bohemian Rhapsody' Freddie.

Sonda
Jaki jest Twój ulubiony utwór Queen?