Tarantino na Netflixie i Joker! Co jeszcze pojawi się na platformie w kwietniu?

i

Autor: screen: https://youtu.be/EfiH7abRVXE

Tarantino na Netflixie i Joker! Co jeszcze pojawi się na platformie w kwietniu?

2021-03-30 9:09

Netflix co jakiś czas zapowiada nowości, które często są bardzo interesujące i są to nie tylko produkcje oryginalne. W kwietniu katalog się poszerza i na platformie pojawi się kilka nowych produkcji oraz filmów na licencji. Wśród tytułów znajdziemy coś od Tarantino i świetnego Jokera.

Netflix przyzwyczaił swoich widzów do tego, że co jakiś czas katalog jest poszerzany i na platformę trafia coraz więcej nowości. Użytkownicy mogą liczyć nie tylko na produkcje oryginalne, ale także na rzeczy nieco starsze, na licencji, które często uznawane są za kultowe. Platforma zapowiedziała ostatnio kilka premier i to nie koniec niespodzianek! Co jeszcze zobaczymy na Netflixie?

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Nowości na Netflixie - co zobaczymy od kwietnia na platformie?

Kwiecień będzie wyjątkowo ciekawy, bo na Netflixie obejrzymy między innymi: 'Pewnego razu... w Hollywood' Quentina Tarantino, 'Joker' ze świetnym Joaquinem Phoenixem 'Steve Jobs', z  Michaelem Fassbenderem. Jednak nie zabraknie produkcji oryginalnych, które stały się wizytówką platformy, będą to między innymi: 'Sexify', 'Kowboj na betonowej prerii' oraz wyczekiwany 'Prime Time' - z Bartoszem Bielenią.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun wiosennych nowości:

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat