System Of A Down zapowiadają nowy album! Jak mówią muzycy: w końcu doszliśmy do porozumienia

i

Autor: screen: https://youtu.be/9CYnmB0BVvE

System Of A Down zapowiadają nowy album! Jak mówią muzycy: w końcu doszliśmy do porozumienia

2021-04-01 9:33

Po 15 latach nieporozumień i prób dogadania się, w końcu fani mogą odetchnąć z ulgą! System Of A Down zapowiadają nowy album, który będzie następcą 'Mezmerize/Hypnotize'! Znamy pierwsze szczegóły nowego krążka

Nowa płyta System Of A Down była wyczekiwana przez fanów od 15 lat i w końcu cierpliwość została nagrodzona! Po latach oczekiwań i niedawno wydanych singlach, grupa zapowiada pełny album, który będzie następcą krążków 'Mezmerize' i 'Hypnotize'. Kiedy pojawi się nowa płyta i jaki będzie mieć tytuł? To zespół zdradził w specjalnym wywiadzie.

Co tam w środku gra? System Of A Down

System Of A Down - nowa płyta zapowiedziana! Kiedy premiera i jaki jest tytuł albumu?

W wywiadzie dla 'Kerrang!', System Of A Down ujawnili, że najnowszy album będzie nosić tytuł 'Apologize' i pojawi się jeszcze w tym roku, Jak powiedział Daron Malakian:

Trzeba odsunąć na bok swoje przekonania i ego, działając na rzecz dobra zespołu, co jest dla mnie ważne. System Of A Down to całe moje życie, któremu chce się zawsze poświęcić i dać fanom jeszcze jeden krążek.

A co z projektem Scars On Broadway, na to Daron Malakian ma rozwiązanie:

Płyta jest gotowa, ale trochę będzie musiała poleżeć, teraz liczy się SOAD.

Serj Tankian również wyraził swoją opinię, twierdząc:

Chyba musieliśmy do tego dojrzeć i nauczyć się patrzeć na nowo na zespół i samych siebie. Jesteśmy braćmi, jesteśmy rodziną, a w rodzinie bywają czasami zgrzyty. Teraz udało się nam wszystko pogodzić i jesteśmy gotowi dać naszym ludziom nową muzykę.

Shavo Odadjian dodał do tego kilka zdań mówiąc:

Nie mogę się doczekać, aż zamknę się z tymi wariatami w studiu i znowu będziemy jedną częścią. Czas pokazać światu SOAD 2021.

Cały wywiad znajdziecie TUTAJ.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)