Suspect208

i

Autor: screen z YouTube: Various Artists - Topic Suspect208

Suspect208 podjęli decyzję! Fani wielce rozczarowani

2021-05-27 15:23

Nie jest to najlepsza wiadomość dla wiernych i oddanych fanów Suspect208. Ta stworzona przez niezwykle utalentowanego Roberta Trujillo, Slasha oraz jeszcze do niedawna Scotta Weilanda, nie przejdzie do historii muzyki i nie podbije światowych scen. Jak to możliwe? Niestety powodem jest decyzja jaka zapadła w tym tygodniu. Co się dokładnie stało i jaka przyszłość czeka muzyków - sprawdzamy to już teraz!

Formacja Suspect208 miała ten przywilej, że zanim pojawiła się na jakiejkolwiek scenie, to już było o niej bardzo głośno. Wszystko za sprawą znanych nazwisk tworzących zespół. Nadzieje fanów i krytyków okazały się jednak bardzo płonne.

Suspect208 kończą karierę i działalność

Suspect208 kończą karierę i działalność, a informacje te zostały już oficjalnie potwierdzone przez muzyków. Zanim jednak dojrzeli do tej decyzji zdążyli wydać kilka singli, które sprawiły, że w oczach specjalistów stali się nadzieją światowego rocka. Pomimo tak przychylnych komentarzy i opinii muzycy postawili na swoim i zdecydowali o rozwiązaniu zespołu. Nadal nie jest oczywiste czy do obecnej sytuacji przyczynił się konflikt z Noahem Weilandem, który przecież został nawet wyrzucony z kapeli.

Eska Rock gra 2

Niko Tsangaris - muzyk współtworzący Suspect208, w rozmowie z magazynem Wall Of Sound podzielił się swoimi spostrzeżeniami w sprawie zakończenia działalności przez zespół. - Podjęliśmy decyzję, że kończymy, ponieważ Tye (Trujillo, basista-  red.) opuścił zespół, a Cody (Houston, wokalista - red.) został ostatnio ojcem. Nie chcieliśmy dzielić naszych fanów, angażując do zespołu nowych ludzi. Zaczynamy na nowo z S8NT ELEKTRIC i jesteśmy tym bardzo podekscytowani. W składzie mamy świetnych muzyków i jesteśmy bardzo mocno zdeterminowani - zapewnił w rozmowie z dziennikarzami Tsangaris 

Suspect208 - nadzieja światowego rocka

Suspect208 - miała być to nadzieja światowego rocka. Niestety wspomniana nadzieja okazała sie bardzo ulotna i płonna. Formacja zadebiutowała w 2020 roku singlem Long Awaited, a zaledwie po kilku miesiącach zaskoczyła świat kolejnym utworem All Black, który szybko stał się hitem. Niestety w ciągu kilku dni od drugiej premiery w zespole doszło do konfliktu, który zakończył się wyrzuceniem Noaha Weilandana. Z nieoficjalnych zapowiedzi wynika, że muzycy nie powiedzieli jednak ostatniego słowa - na scenie mają pojawić się pod nową nazwą S8NT ELEKTRIC.

Sonda
Formacja Suspect208 - kojarzyłeś ten zespół