Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

2020-10-29 14:53
Ilustracja do artykułu
Autor: foto: Eska ROCK

Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.

Nowa płyta AC/DC to wydarzenie, na które czeka wielu fanów i cały świat muzyki rockowej. Grupa stopniowo odkrywa karty i pokazuje, że ma w zanadrzu kilka niespodzianek. Premiera albumu 'Power Up', planowana jest na 13 listopada 2020, jednak zanim to nastąpi, można swoje inicjały, umieścić na okładce krążka!

GENE SIMMONS (KISS): NIE DA SIĘ WYŻYĆ Z GRANIA ROCKA

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Twoje inicjały na okładce AC/DC. Jak to zrobić?

Zespół odpalił specjalną stronę https://you.acdc.com/, na której wpisujemy swoje imię i nazwisko, a generator umieszcza nasze inicjały na okładce nowej płyty zespołu. Wygląda to mniej więcej tak:

MARILYN MANSON WZIĄŁ ŚLUB. KIM JEST WYBRANKA ARTYSTY?

Album 'Power Up' trafi do sprzedaży 13 listopada 2020 i jak zapowiedział zespół, wydawnictwo będzie dostępne w kilki opcjach. Najciekawszą jest wydanie deluxe, które będzie zamknięte w specjalnym pudełku, które świeci się i ma wbudowany głośniczek, grający singiel 'Shot in the dark'.