Stranger Things 4 - nowy zwiastun, data premiery, fabuła

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=jUSKOcgqzBc

Stranger Things 4 - nowy zwiastun. Kiedy premiera?

2021-09-28 10:55

Na nowy sezon 'Stranger Things' czekają fani na całym świecie, którzy zdają sobie sprawę, że nowości nadejdą z dużym opóźnieniem. W sieci pojawił się kolejny zwiastun, który wprowadza jeszcze bardziej mroczny klimat.

Serial 'Stranger Things' jest jedną z najpopularniejszych produkcji na Netflixie, która przez lata emisji, zdobyła wielu fanów. Wszyscy wyczekują 4. sezonu serialu i pewnym jest, że zobaczymy go w ciągu najbliższych miesięcy. Co prawda, wszystko się opóźniło przez pandemię, to wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej premiery. W sieci pojawił się kolejny zwiastun, który wprowadza bardzo mroczny klimat.

Horrory mrożące krew w żyłach

Stranger Things 4 - nowy zwiastun. Kiedy premiera?

W sieci pojawił się trailer, który pokazuje, że nowy sezon zapowiada się jako coś w rodzaju horroru. Bohaterowie też mocno wydorośleli, także nie wykluczone, że przeskok w serialu może być dosyć spory. Zobaczcie sami:

Premiera została zaplanowana na 2022 rok i wygląda na to, że raczej doczekamy się nowego sezonu bliżej wiosny. Pozostaje tylko cierpliwie czekać, ponieważ fabuła może wyjaśnić wiele rzeczy z równoległego świata. Jak widać w zwiastunie, fabuła będzie miała elementy retrospektywne.

Sonda
Czy jesteś fanem Netflixa?