Spider-Man 3 zaskoczy fanów. Kto powróci do filmu? Czy zobaczymy dawnych Spider-Manów?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=aBpwrORhKWU

Spider-Man 3 zaskoczy fanów. Kto powróci do filmu? Czy zobaczymy dawnych Spider-Manów?

2020-12-10 11:16

Mimo pandemii koronawirusa, prace nad nową odsłoną Spider-Mana trwają i od jakiegoś czasu mówi się, że zobaczymy multiuniversum, w którym pojawią się postaci z innych filmów o człowieku pająku. Co obecnie wiadomo na temat trzeciej odsłony Spider-Mana?

Spider-Man 3 realizowany jest od jakiegoś czasu i nie obyło się bez zawirowań, związanych z prawami do postaci. Na szczęście, po kilku nieporozumieniach, udało się wyprowadzić temat na prostą i wiemy już, że film powstanie i będzie należał do MCU. Jednak najciekawsze jest to, że w produkcji mają się pojawić także aktorzy z innych odsłon Spider-Mana! Kogo znajomego zobaczymy u boku Toma Hollanda?

Co tam w środku gra? - Happysad

Sider-Man 3 - co wiemy o filmie. Kogo ze starych postaci zobaczymy?

O tym, że w filmie zobaczymy multiversum, było wiadomo od jakiegoś czasu, teraz potwierdzani są kolejni aktorzy, którzy wcielą się w postaci ze swoich filmów o Spider-Manie. Kto się pojawi? Potwierdzeni zostali: Alfred Molina jako Doktor Octopus, Jamie Foxx jako Electro, a mówi się, że powrót Kirsten Dunst jako Mary Jane oraz Andrew Garfielda jako Petera Parkera z innego universum są praktycznie pewne. Do tego, co najbardziej ucieszy fanów, ma ponownie pojawić się Tobey Maguire jako Spider-Man z innego universum, które znamy z trylogii Sama Ramiego, a Emma Stone ma powrócić jako Gwen Stacy.

Teraz najważniejsze, film będzie powiązany z MCU, także w roli Doktora Strange'a znowu zobaczymy Benedicta Cumberbatcha. Premiera filmu została zaplanowana na grudzień 2021.

Warto dodać, ze koncepcja multiuniversum znana jest od lat z komiksów oraz została wykorzystana w animacji o Spider-Manie z 2018 roku.