Wydarzenie

Spektakl z dreszczykiem w klimacie Agaty Christie już w tę niedzielę w Teatrze Kamienica!

2024-04-04 15:54

Pensjonat na prowincji prowadzony przez dystyngowaną starszą panią i jej córkę kryje zabójczą tajemnicę… Czy te urocze kobiety mogą mieć coś na sumieniu? Klasyczny brytyjski humor, klimat rodem z powieści Agaty Christie, gwiazdorska obsada i mroczna zagadka – to wszystko składa się na ukochany przez widzów spektakl “Upiór w kuchni” grany w Teatrze Kamienica już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia.

Spektakl obfituje w zabójcze niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. Kryminalne napięcie oraz świetną zabawę gwarantuje doborowa obsada: Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Marcin Troński, Mirosław Zbrojewicz/Tomasz Sapryk, Sebastian Konrad, Jerzy Bończak/Władysław Grzywna, Michał Piela/Maciej Wierzbicki oraz Sławomir Orzechowski/Michał Piela.

“Upiór w kuchni” przenosi na deski teatru legendarny spektakl Teatru Sensacji “Kobra” z 1993 roku w reż. Janusza Majewskiego w nowej odsłonie i reżyserii Tomasza Sapryka. To idealna propozycja dla tych, którzy lubią się śmiać i bać jednocześnie, a także dla tych, którzy chcą poczuć się częścią kryminalnej intrygi i doświadczyć teatralnej magii.

Czy zabójczemu duetowi uda się wymknąć angielskiej policji? Przekonacie się już 7 kwietnia w Teatrze Kamienica!

Twórcy:

Autor: Patrick G.Clark

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Tytuł oryginału: Upiór w kuchni

Scenografia: Witek Stefaniak

Muzyka i opracowanie muzyczne: Igor Przebindowski

Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Charakteryzacja: Izabela Jahnz-Zuba

Asystentka reż.: Marta Gierzyńska

Produkcja: Agencja Palma

Obsada:

Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Marcin Troński, Mirosław Zbrojewicz/Tomasz Sapryk, Sebastian Konrad, Jerzy Bończak/Władysław Grzywna, Michał Piela/Maciej Wierzbicki oraz Sławomir Orzechowski/Michał Piela.