Soundgarden chcą nagrać jeszcze jedną płytę! Zespół wydał oświadczenie

i

Autor: screen: https://youtu.be/JuABH2_iPyU

Soundgarden chcą nagrać jeszcze jedną płytę! Zespół wydał oświadczenie

2021-02-23 9:25

Konflikt zespołu Soundgarden z wdową po Chrisie Cornellu trwa od dłuższego czasu i wygląda na to, że prędko się nie zakończy. Oliwy do ognia dolewa fakt, że zespół chce nagrać jeszcze jeden album! Jakie dokładnie są plany grupy?

To, że zespół Soundgarden nie może się dogadać z wdową po Chrisie Cornellu, wiadomo w zasadzie od początku. Muzycy nie mogą dogadać się z Vicky Cornell, w temacie praw autorskich i wygląda na to, że pojawił się kolejny argument w konflikcie, ponieważ muzycy zaznaczyli, ze chcą nagrać ostatni album, nad którym rozpoczęli dawno temu prace. Grupa wyjaśniła wszystko w specjalnym oświadczeniu.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Soundgarden chce nagrać ostatnią płytę! Zespół wydał specjalne oświadczenie

Przypomnijmy, jak przekazał serwis TMZ, żyjący członkowie Soundgarden zaproponowali Vicky Cornell 300 tysięcy dolarów za udziały Chrisa Cornella. Wdowa po wokaliście uważa, że jest to dużo niższa kwota niż to, co otrzymała z tantiem w 2018 roku. Grupa postanowiła wydać specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia swój punk widzenia. Jak czytamy:

Oferta wykupu, jakiej domagali się spadkobiercy była drastycznie zniekształcona i jesteśmy przekonani, że zostanie to wyjaśnione w sądzie. Wszelkie oferty wykupu naszych udziałów były natychmiast odrzucane. Od ponad roku media społecznościowe Soundgarden były przechwytywane i wprowadzano naszych fanów w błąd. Działamy od 1984 roku i jesteśmy dumni dorobku Soundgarden. Myślimy teraz o ukończeniu ostatniej płyty Soundgarden.

Jak widać, konflikt prędko się nie skończy...

Sonda
Jaki jest Twój ulubiony utwór Queen?