Slayer wróci na scenę? Gary Holt szczerze odpowiedział

i

Autor: screen: https://youtu.be/yjb0j9l1sz4

Slayer wróci na scenę? Gary Holt szczerze odpowiedział

2021-03-09 11:47

Zakończenie działalności Slayera było smutnym faktem dla wielu fanów, jednak jak podkreślał zespół, to najlepszy czas by powiedzieć stop. Zapytano niedawno Gary'ego Holta o to, czy jest szansa na powrót legendarnej grupy? Odpowiedź jest trochę zaskakująca.

Zakończenie działalności zespołu Slayer było smutnym momentem dla wielu fanów, jednak jak podkreślali Kerry King i Tom Araya, był to najlepszy moment by zakończyć granie. Oczywiście, co jakiś czas pojawiają się pytania o to, czy grupa kiedyś wróci na scenę i niedawno Gary Holt powiedział kilka ciekawych rzeczy.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Slayer powróci do grania? Gary Holt jest gotowy!

W wywiadzie dla 'Rocking With Jam Man', Gary Holt został zapytany o możliwość powrotu Slayera. Odpowiedź była bardzo ciekawa, jak powiedział artysta:

Jeśli kiedyś – za rok albo za kilka lat – osoby decyzyjne powiedzą: „Wiesz co? Mamy ochotę zagrać kilka koncertów”, wtedy się zgodzę. Ale to nie ja podejmuję takie decyzje, nie mogę nawet na ich temat spekulować. Z tego co wiem zespół zakończył działalność a ostatni koncert odbył się 30 listopada 2019 roku. Teraz w pełni działam z Exodusem.

Wszystko leży w rękach Kerry'ego Kinga i Toma Arayi, którzy są decyzyjni w temacie Slayera. Podobno Kerry nagrywa solowy album, także temat Slayera może w ogóle nie wrócić. Byłaby to niespotykana konsekwencja w świecie muzyki rockowej.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?