Rage Against The Machine nie wrócą na scenę, póki nie będzie normalnie. Tak twierdzi basista zespołu

i

Autor: screen: https://youtu.be/kl4wkIPiTcY

Rage Against The Machine nie wrócą na scenę, póki nie będzie normalnie. Tak twierdzi basista zespołu

2021-03-09 10:30

Powrót Rage Against The Machine na scenę był wyczekiwany przez wielu fanów i gdy wszystko zmierzało w kierunku koncertów, wybuchła pandemia. Czy jest szansa, że zespół zagra chociaż mały koncert dla fanów? Okazuje się, że grupa nie ma w planach czegoś takiego.

Na powrót Rage Against The Machine czekali fani na całym świecie i gdy już wszystko było na dobrej drodze i koncerty mogłoby się obywać, wybuchła pandemia. Grupa odwołała praktycznie całą trasę, podkreślając, że wróci w lepszym czasie. Jak widać, zespół mocno trzyma się postanowienia i według Tima Commerforda, nie ma szans na koncert w czasie pandemii.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Rage Against The Machine nie zagra koncertu w czasie pandemii? Wszystko na to wskazuje

W wywiadzie dla 'TooFab', basista Rage Aginst The Machine przyznał wprost, że koncert z ograniczeniami, nie są dobre dla zespołu:

To dla mnie stresująca sytuacja, bo myślę sobie, że Rage zależne jest od publiczności. Idąc na koncert Rage chcesz zobaczyć fanów tak samo jak zespół. Nigdy nie będziemy jednym z tych zespołów, które grają dla samochodów albo w obiekcie na sto tysięcy ludzi, w którym jest dziesięć tysięcy osób. Rage nigdy tego nie zrobi. Koncert nie będzie dobry, jeśli publiczność nie będzie szalała. Jest to doświadczenie, którym musimy się dzielić.

Jak widać, trzeba będzie poczekać trochę dłużej na powrót RATM, którzy mieli zagrać również w Polsce. 

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)