Slash zszokował Mylesa Kennedy'ego swoją wiedzą o jaszczurkach

i

Autor: screen: https://youtu.be/1SZrJLMTO-8

Slash zszokował Mylesa Kennedy'ego gdy ukazał swoją wiedzę o jaszczurkach

2021-06-21 10:27

Slash jest legendarną postacią i często postrzegany jest jako ekscentryczny gość. Nie jest tajemnicą, że gitarzysta jest ogromnym miłośnikiem gadów, co mocno zaskoczyło Mylesa Kennedy'ego.

Slash uznawany jest za jednego z najlepszych gitarzystów na świecie, który zainspirował swoją grą całe pokolenia miłośników rocka. Słynny gitarzysta ma także jedną pasję, której poświęca się równie mocno co gitarze i są to gady. Znajomość tematu tak zaskoczyła Mylesa Kennedy'ego, że aż nie mógł uwierzyć.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Slash zaskoczył Mylesa Kennedy'ego i to w temacie jaszczurek

W wywiadzie dla 'The Jasta Show' Myles Kennedy został zapytany o to, czym najbardziej go zaskoczył Slash. Odpowiedź była prosta:

Zaskoczył mnie swoją wiedzą na temat jaszczurek i dinozaurów. Byłem zszokowany. Udaliśmy się do muzeum w Albercie, w którym znajdują się kości dinozaurów. Udzielili nam prywatnej wizyty i podczas niej to Slash szkolił człowieka, który nas oprowadzał. Wiedział równie dużo, jeśli nie więcej. Znał wszystkie nazwy, wiedział, gdzie te dinozaury żyły i co jadły. Raz mu nawet powiedziałem, że powinien prowadzić kanał telewizyjny, na przykład „Jurrasic Slash”. Slash jest bardzo oczytany. Czyta wiele książek.

Wkrótce powinniśmy dostać coś nowego od Slasha, jednak nie wiadomo czy będzie to nowe GNR czy solowa płyta.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]