Sinead O’Connor jednak przejdzie na emeryturę i usuwa Twittera

i

Autor: screen: https://youtu.be/NAOKzvL8dgk

Sinead O’Connor jednak przejdzie na emeryturę i usuwa Twittera

2021-06-18 9:03

Sinead O’Connor jest jedną z tych artystek, która budzi wiele kontrowersji i emocji, co nie zmienia się z biegiem lat. Niedawno wokalistka oznajmiła, że jej najnowsza płyta, będzie jej ostatnią, a potem zdementowano te wiadomości. Finalnie okazuje się, że album faktycznie będzie ostatnim.

Sinead O’Connor wycofywała się z branży muzycznej kilka razy, jednak teraz jest to chyba ostateczne wyjście z muzyki! Artystka zapowiedziała nowy album, który będzie także ostatnim wydawnictwem w jej karierze. Potem management zaprzeczył doniesieniom, przekazując:

W trakcie promocji książki Sinead doznała dużej traumy, co skłoniło ją do podjęcia decyzji o przejściu na emeryturę. Przemyślała jednak tę sprawę i odzyskała wiarę w siebie oraz swoją wartość jako muzyka.

Jednak niedawno artystka zdecydowała się wydać kolejne oświadczenie, w którym pisze o tym, że to definitywny koniec jej działalności.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Sinead O’Connor faktycznie żegna się ze sceną. W sieci pojawiło się specjalne oświadczenie

Jak mogliśmy przeczytać na koncie wokalistyki, to koniec jej działalności muzycznej, a ona sama zaczyna nowe życie:

W niedzielę zaczynam swoje nowe życie jako pisarz, mając od dawna myśli o wycofaniu się z branży muzycznej. Poniżej znajduje się moje ogłoszenie o emeryturze. Mój ostatni album, No 'Veteran Dies Alone' ukaże się w kwietniu 2022 roku. Nie będzie żadnego promo. Dzięki za całą zabawę i miłość

Niestety, wpisuj nie da się już przeczytać, bo faktycznie Sinead usunęła konto na Twitterze.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny