Ten kanał na Youtube wzruszy was do łez. Michał Zerka przeprowadza niezwykle poruszające rozmowy

i

Autor: Foto: Daniel Guzik

Ten kanał na Youtube wzruszy was do łez. Michał Zerka przeprowadza niezwykle poruszające rozmowy

2021-06-17 13:37

Są kanały na Youtube, które warto zasubskrybować, a przede wszystkim obserwować bardzo uważnie. Do tej grupy należy kanał Michała Zerki, który publikuje niezwykle poruszające wywiady, które dosłownie wyciskają łzy.

Na Youtube można znaleźć niezliczoną ilość kanałów, które dostarczają rozrywki lub treści naukowych. Są jednak takie kanały, które dosłownie uderzają swoją prawdziwością, szczerością i niesamowitym realizmem. Do tej grupy z pewnością należy kanał Michała Zerki, który prezentuje niesamowicie mocne i szczere wywiady.

Wywiadówka - Paprodziad

Uzależnienia, depresja, bezdomność, samotność - te trudne tematy porusza Michał Zerka na swoim kanale

Ciężkie tematy, opowiedziane z rozbrajającą szczerością, to wizytówka kanału Michała, który działa niezależnie. Tu nie ma miejsca na aktorstwo i fałsz, to życie, które często bywa bardzo gorzkie. Goście Michała mówią wprost o swoich uzależnieniach, trudnej sytuacji życiowej i często dają przestrogę innym.

Historie wywołują często sporo zainteresowania wśród ludzi i dzięki specjalnym zbiórką, są w stanie pomóc gościom Michała. Idealnym przykładem jest historia Mateusza, który dzięki kanałowi Michała, wyszedł na prostą.

Warto się zatrzymać i posłuchać niezwykłych opowieści na kanale Michała.