Serj Tankian zapowiada pierwszy singiel z solowej EPki. Wiemy kiedy premiera

i

Autor: Screen: https://youtu.be/bbd08x7mwXs

Serj Tankian zapowiada pierwszy singiel z solowej EPki. Wiemy kiedy premiera

2021-02-01 7:43

Pod koniec 2020 roku, otrzymaliśmy nowe rzeczy od zespołu System Of A Down, jednak Serj Tankian skupia się na czymś innym. Wkrótce pojawi się solowa EPka artysty, która zawierać będzie numery, które pierwotnie pisane były dla SOAD. Wiemy kiedy pojawi się pierwszy singiel.

Jeszcze nie tak dawno temu, nadzieje na nowości od System Of A Down były szybko gaszone przez sam zespół. W końcu, pod koniec 2020 roku zespół wydał dwa utwory, chcąc zwrócić uwagę na konflikt w Górskim Karabachu. Dla fanów wyglądało to jak zwiastun nowej płyty, jednak artyści podkreślali, że nie ma co liczyć na nową płytę i nie ma nic w planach. Serj Tankian wspominał często o solowej EPce i jak widać, jesteśmy blisko by otrzymać pierwszy singiel.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Serj Tankian zapowiada pierwszy singiel z solowej EPki 

Przypomnijmy, że solowa EPka Tankiana, której tytuł to 'Elasticity', ma zawierać numery, które pierwotnie były pisane dla SOAD, jednak z powodów różnic zdań, finalnie nie wyjdą pod szyldem macierzystej grupy. Serj Tankian przekazał swoim patronom na Discordzie, że w następny piątek - 5 lutego 2021 - zostanie wydany pierwszy singiel i utwór tytułowy z EP 'Elasticity' wraz z teledyskiem!

Tankiana można wspierać małymi kwotami w serwisie Patreon, dzięki czemu można otrzymać takie newsy lub specjalne rzeczy od artysty. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że jednak dostaniemy nowe rzeczy od SOAD.