Robert Trujillo zapowiada nagrania nowej płyty Metalliki! Czy to ten czas?

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/CKffasuBVeM/

Robert Trujillo zapowiada nagrania nowej płyty Metalliki! Czy to ten czas?

2021-01-28 10:56

Nowa płyta Metalliki jest mocno wyczekiwana przez fanów, którzy są przekonani, że kolejny album będzie powstał równie długo co 'Hardwired...To Self-Destruct'. Okazuje się, że nowa płyta Metalliki może pojawić się szybciej niż się wszystkim wydawało. Tak przynajmniej można wnioskować po poście Roba Trujillo.

Nowa płyta Metalliki to rzecz na którą czekają fani, będąc przygotowanymi na to, że raczej prędko się to nie wydarzy. Okazuje się jednak, że nowy album zespołu może pojawić się szybciej niż się wszystkim wydaje. Zdradził to sam Rob Trujillo, który wrzucił jednoznaczny post na Instagrama.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Nowa płyta Metalliki coraz bliżej? Nagrania potwierdza Rob Trujillo

Robert Trujillo ogłosił na swoim Instagramie, że właśnie kończy urlop, żegna się ze swoimi synami i leci nagrywać nową płytę Metalliki! Należy jednak traktować to z delikatnym dystansem, bo o ile prace nad krążkiem trwają już jakiś czas, to równie dobrze Metallica może obecnie nagrywać demówki, które nie koniecznie muszą stać się utworami. Jednak dobrze wiedzieć, że cokolwiek dzieje się w temacie nowego albumu.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem Metalliki jest koncertowe wydawnictwo 'S&M2', które pojawiło się w sprzedaży w sierpniu 2020.