Foo Fighters odpalają swoje radio. Wszystko z okazji premiery nowego albumu

i

Autor: screen: CJd82T1_o1A

Foo Fighters odpalają swoje radio. Wszystko z okazji premiery nowego albumu

2021-01-27 14:37

Foo Fighters wiedzą jak zrobić szum w około siebie, a przy okazji jak zrobić coś fajnego, by fani czuli się szczęśliwi. Z pewnością takim ruchem jest uruchomienie swojego radia, które startuje przy okazji premiery nowego krążka.

Foo Fighters postanowili najnowszy krążek promować bardzo szeroko, o czym może świadczyć seria butów Vans wydanych z tej okazji lub wieść o tym, że obecnie zespół planuje odpalić swoje radio! Grupa ma daleko idące plany, a jednym z nich jest start specjalnego radia! Co wiemy o tym projekcie?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Foo Fighters startują ze swoim radiem. Co usłyszymy na antenie?

Album 'Medicine At Midnight' pojawi się w sprzedaży 5 lutego i jak podaje Sirius XM Alt Nation, specjalne Foo Fighters Radio będzie dostępne w satelitarnej sieci SiriusXM od 3 lutego aż do 4 kwietnia 2021 roku. Zaplanowano premierę całego albumu na antenie i specjalny koncert premierowy. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ Foo Fighters planują na antenie radia dzielić się ciekawostkami i niepublikowanymi materiałami z ponad 20-letniej działalności. Można będzie liczyć na wiele smaczków, które dla fanów są jak rarytas. Jak widać, grupa nie próżnuje i zamierza szeroko iść z promocją nowej płyty.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?