Jurek Owsiak założył oficjalne konto na Instagramie! Jak go znaleźć?

i

Autor: WBF

Jurek Owsiak założył oficjalne konto na Instagramie! Jak go znaleźć?

2021-01-27 9:47

To musiało nastąpić, tym bardziej, że szef WOŚP jest bardzo aktywny na Facebooku. W końcu Jurka Owsiaka można znaleźć na Instagramie, gdzie rozpoczął prowadzenie profilu. Jak go znaleźć?

Jurek Owsiak jest bardzo aktywny w social mediach i to głównie na Facebooku, co przez lata zauważyło wiele osób. Profil szefa WOŚP śledzi 921 tysięcy osób i ta liczba rośnie, jednak wiadomo, Facebook ucina zasięgi i trzeba szukać innych rozwiązań. Wszystko przenosi się na Instagram i to właśnie tam Jurek Owsiak założył swoje konto. Jak znaleźć szefa WOŚP?

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20

Jurek Owsiak na Instagramie. Jak znaleźć szefa WOŚP?

Jurka Owsiaka znajdziecie bardzo łatwo, wystarczy wpisać jurek_owsiak_official, a wtedy wyskoczy wam oficjalne konto szefa WOŚP. Na profilu jak na razie jest jedno zdjęcie i tylko 500 fallowersów, jednak ta liczba z pewnością zaraz wzrośnie.

Przypomnijmy, że 31 stycznia wystartuje 29 finał WOŚP, który z powodu pandemii koronawirusa będzie odbywał się w większości wirtualnie. Koncerty oczywiście będą się odbywały w centrum Warszawy, jednak obejrzeć je będzie można tylko w sieci.