Nowa płyta System Of A Down już niebawem? Serj Tankian odpowiada

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=iDbAXa6xS00

Serj Tankian o nowych utworach SOAD: Wyszliśmy z założenia, że trzeba usiąść i zrobić to najlepiej

2020-12-07 10:01

Nowe utwory System Of A Down są wydarzeniem nie tylko dla fanów, ale także dla całego świata muzyki rockowej. Niedawno Serj Tankian wypowiedział się nieco szerzej na temat kulisów powstawania premierowych kompozycji.

Nowe utwory System Of A Down stały się z miejsca wielkim wydarzeniem w świecie rocka i trudno się dziwić. Są to pierwsze kompozycje po 15 latach, od ostatniego wydawnictwa, którym był podwójny album 'Mezmerize/Hypnotize'. Nie brakuje wywiadów i pytań o kulisy nagrań oraz o to, czy jest szansa na coś więcej? Serj Tankian postanowił szerzej opowiedzieć o tym, jak wyglądał proces nagrań.

Co tam w środku gra - Uriah Heep

Serj Tankian o nowych utworach System Of A Down: to była sprawa gdzieś ponad nami

W wywiadzie dla 'Hawaii Public Radio', Serj Tankian opowiedział o tym, jak wygląda nagrywanie dwóch numerów SOAD:

W normalnych okolicznościach usiedlibyśmy, przejrzelibyśmy muzykę, próbowali różnych rozwiązań, różnych rzeczy i tak dalej. Chodziło jednak o przyspieszenie procesu. To było coś na zasadzie: „Słuchaj, musimy to wydać w przyszłym tygodniu. To dla naszych ludzi”. Nieco osłabiło to naszą czujność, ponieważ to była sprawa gdzieś ponad nami, co również sprawiło, że nie byliśmy aż tak krytyczni [wobec utworów]. Wyszliśmy z założenia, że trzeba usiąść i zrobić to najlepiej, jak tylko możemy. I chyba nam się to udało. Dlatego to rezonuje. Wydaje mi się, że nie to nie ma związku z System of a Down, a naszym dążeniem do sprawiedliwości i niesienia pomocy innym ludziom.

Czy to oznacza, że jest szansa na nowe numery? Muzycy podkreślali kilak razy, że nie chcą składać żadnych deklaracji. Być może coś się zmieni i jeszcze usłyszymy coś nowego od SOAD.