Serial o Obi-Wanie Kenobim coraz bliżej, a do sieci wyciekł opis walki z Lordem Vaderem

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=rEq1Z0bjdwc

Serial o Obi-Wanie Kenobim coraz bliżej, a do sieci wyciekł opis walki z Lordem Vaderem

2021-10-08 11:59

Uniwersum Gwiezdnych Wojen rozwija się w opcji serialowej, o czym świadczy sukces dwóch sezonów 'The Mandalorian' oraz nadchodzący serial o historii Boba Fetta. Wiadomo też, że ukończony został serial o Obi-Wanie Kenobim, o którym wiadomo coraz więcej.

Uniwersum Gwiezdnych Wojen rozrasta się coraz bardziej, o czym mogą świadczyć dwa, dobrze przyjęte sezony serialu 'The Mandalorian' oraz nadchodzący serial o Boba Feccie. Do końca roku, na platformie Disney+ ma pojawić się produkcja na temat kultowego łowcy nagród. Wiadomo też, że ukończony został serial o Obi-Wanie Kenobim, w którym ma pojawić się kilka ciekawych rzeczy. Najgorętszym doniesieniem na temat produkcji jest to, że mamy zobaczyć na ekranie walkę z Lordem Vaderem!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Serial o Obi-Wanie Kenobim coraz bliżej, a do sieci wyciekł opis walki z Lordem Vaderem

Portal Making Star Wars, przekazał bardzo szczegółowy przeciek, który o szczególach fabuły, strojów oraz walki z Lordem Vaderem. Jak możemy przeczytać w opisie:

W serialu zobaczymy Obi-Wana, który jest  u szczytu swoich możliwości. Zobaczymy Mustafar, a dokładniej Lorda Vadera, który będzie siedział na specjalnym tronie a później ruszy w stronę swojego TIE Advanced.

Obi-Wan będzie wyglądał sporo starzej, jednak nadal będzie bardzo pewny siebie. Gdy Kenobi stanie twarzą w twarz z Vaderem, jasnym stanie się dla niego, kim jest postać w zbroi. 

Podobno w scenie mamy zobaczyć jak Kenobi wypchnie Vadera mocą, a ten uderzy o skały. Serial ma prawdopodobnie trafić na ekrany w maju 2022, jednak nie jest to jeszcze ostateczna data.

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii