Tama, Schron, Luzztro, Nocny targ Towarzyski - znów otwarte

i

Autor: ADAM BYSIEK / Radio ESKA ROCK Tama, Schron, Luzztro, Nocny targ Towarzyski - znów otwarte

Schron, Tama, Nocny Targ Towarzyski, Luzztro - otwarte kluby od czwartku 28 maja 2021

2021-05-25 12:32

Schron, Tama, Nocny Targ Towarzyski, Luzztro te otwarte kluby już od czwartku 28 maja 2021 z pewnością przyciągną setki spragnionych imprezowych wrażeń raverów! Wybieramy się na mały tour po Polsce i sprawdzamy gdzie będziecie mogli bawić się już od najbliższego czwartku. Właśnie wtedy dokładnie o godzinie 23:59 wrota zamkniętych przez niemalże rok klubów zostaną otwarte!

Wymienione w tytule kluby od lat przyciągają tysiące imprezowiczów, a wiele z nich to już integralna część miasta. Po prawie rocznym i całkowitym zamknięciu nadszedł tak długo wyczekiwany, przez właścicieli i imprezowiczów, czas na to by w końcu ogłosić wielkie otwarcie. Wiele wskazuje na to, że i tym razem będziemy mieć do czynienia z niemalże sylwestrowym szaleństwem na ulicach wielu miast w Polsce. Świadkami podobnych scen byliśmy już 14 maja 2021 roku kiedy swoja działalność wznowiły restauracje.

Schron - mekka raverów z Poznania

Słynny w całej Wielkopolsce Schron to klub będący prawdziwą mekką dla raverów z Poznania i okolic. Właściciele tego miejsca zapowiedzieli już nawet wyjazdową imprezę w plenerze, która odbędzie się w Juracie i potrwa aż cztery dni. To oczywiście nie jest niczym dziwnym dla stałych bywalców tej miejscówki. Fani muzyki techno odliczają już godziny do wyjazdu nad morze w ramach eventu organizowanego przez właścicieli Schronu. Warto zaznaczyć, że według wielu Schron to jedno z najlepszych miejsc w Polsce z muzyką techno. To tu przeżyjecie prawdziwy nocny rave, którego nigdy nie zapomnicie. Wszystkie szczegóły organizowanych  wydarzeń znajdziecie na Facebooku Schronu. 

Na tym jednak nie koniec, ponieważ w ślad za Schronem idzie również popularna Tama. Na facebooku klubu pojawiła się informacja o tym co przygotowano na najbliższy piątek dla przybyłych imprezowiczów.

Poznańska Tama będzie otwarta - klub wznawia działalność

Poznańska i według wielu legendarna Tama będzie otwarta - klub wznawia działalność, a informacja o tym jak zdobyć wejściówkę pojawiła się już na profilach klubu w mediach społecznościowych. Tama to jedno z tych miejsc, do których ciężko nie trafić podczas wizyty w Poznaniu. Nowoczesne wnętrza, wyjątkowy klimat i rozbudowana oferta koncertowa rok w rok sprawiają, że klub odwiedzany jest przez tysiące osób z całej Polski. Z komunikatu zamieszczonego w sieci wynika, że klub zostanie ponownie otwarty już w najbliższy piątek 28 maja 2021 roku. Impreza ma rozpocząć się o godzinie 23:00.

Restauracje i kluby zamknięte, ale Polacy mogą zaszaleć w muzeum. Komentarz Adama Federa

Z Tamy przenosimy się do Warszawy. To właśnie w stolicy mieści się legendarna afterownia. Mowa o klubie Luzztro, który jest obowiązkowym punktem na mapie na miłośników techno i wszelkich podgatunków z nim związanych.

Luzztro - legendarny klub znów otwarty

Luzztro to legendarny klub techno, który znów będzie otwarty! Wznowienie działalności ma nastąpić już 27 maja 2021 roku punktualnie o godzinie 23:59. Informacje te potwierdzają właściciele w swoim wpisie w mediach społecznościowych. Tutaj również znajdziecie rozkład jazdy na najbliższe dni. Pewnym jest, że chętnych na imprezę w tym miejscu nie będzie brakować, ale dzięki temu, że drzwi Luzzter będą otwarte przez cały weekend - włącznie z niedzielą, to jest spora szansa, że każdy będzie mieć szanse na spędzenie nocy właśnie w tym miejscu usytuowanym w Alejach Jerozolimskich.

Na imprezowej mapie Polski są tez takie miejsca, które zdecydowały się na otwarcie znacznie wcześniej niż konkurencja. Prężnie już działająca miejscówką jest poznański Nocny targ Towarzyski, który ze względu na swoje położenie i architekturę mógł legalnie działać odkąd wydano decyzje dotycząca otwarcia restauracyjnych ogródków. Większość terenów należących do Nocnego targu usytuowana jest bowiem na zewnątrz.

Nocny Targ Towarzyski już otwarty!

Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu jest już otwarty!Potwierdzają to liczne zdjęcia, których mnóstwo znaleźć można na Instagramie i Facebooku. Miejsce to jest papierkiem lakmusowym, który pokazuje jak wyglądać może najbliższy weekend w wielu miejscach w Polsce. To właśnie tutaj w miniony weekend bawiło się tysiące imprezowiczów w rytm muzyki elektronicznej. Zgodnie z zapowiedziami właścicieli klubu, ten ma wznowić w pełni swoją działalność również w najbliższy piątek 28 maja 2021 roku. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znaleźć można w mediach społecznościowych.

Sonda
Tama, Schron, Luzztro, Nocny targ Towarzyski - wybierasz się na imprezę z okazji ponownego otwarcia?