House of the Dragon

i

Autor: HBO Max / screen z YouTube: HBO Max House of the Dragon

Ruszyła produkcja prequelu Gry o tron! Sprawdzamy szczegóły

2021-04-29 14:28

Z całą pewnością jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku! House of Dragon to pełnoprawny serial, którzy przygotowuje streamingowy gigant HBO GO. Produkcja ma opowiadać dokładnie o wydarzeniach poprzedzających to co widzowie pamiętają z kultowej serii Gra o Tron. W sieci w końcu pojawiło się oficjalne potwierdzenie rozpoczęcia prac nad serialem. Wiemy też, że ekipa filmowa ma za sobą już kilka dni pracy na planie zdjęciowym.

Ruszyła produkcja prequelu Gry o tron! Przedstawiciele HBO GO ujawnili również nazwiska aktorów, których zobaczymy w serialu. Jedno jest pewne - wszystko wskazuje na to, że zapowiada się kolejny serialowy megahit!

House of the Dragon - kiedy premiera?

House of the Dragon - kiedy premiera serialu? To kwestia, która nurtuje wszystkich fanów przygód bohaterów Gry o tron. Na szczęście wiemy, że na premierę nowej serii nie będziecie musieli długo czekać, ponieważ ta zaplanowana jest już na 2022 rok. Na oficjalnym profilu Gry o tron na Twitterze pojawił się znamienny post z zapowiedzią rozpoczęcia prac nad House of the Dragon. Nowa produkcja doczekała się także własnego profilu w tym medium społecznościowym. 

Co tam w środku gra - Yugopolis

 - Królował będzie ogień. »House of the Dragon« już oficjalnie w produkcji - dowiadujemy się z treści wpisu na Twitterze. Serial pokaże losy bohaterów Gry o tron, a akcja toczyć się będzie 300 lat przez wydarzeniami, które pamiętamy z wcześniejszej serii. 

House of the Dragon - obsada 

Obsada House of the Dragon robi nie małe wrażenie. Profile w mediach społecznościowych zapełniają się powoli zdjęciami z planu, ale też fotografiami przedstawiającymi aktorów, którzy zdecydowali się na udział w produkcji tego serialu. Paddy Considine wcieli się w nim w rolę króla Viserysa I Targaryena, z kolei rolę brata Daemona zagra Matt Smith.

Sonda
Jesteś fanem Gry o tron?