Winyle w Lidlu: ile za płyty Lady Pank, TSA i Brygady Kryzys?

i

Autor: freeimages.com / Fabricio Scaff

Record Store Day 2021 te krążki są nie do zdobycia!

2021-04-16 17:46

Record Store Day nadchodzi! Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a do mediów wyciekają kolejne informacje o wyjątkowych płytach, które pojaiwą się w ramach eventu, który już trzeci raz odbędzie się w Polsce. To wielkie święto niezależnych sklepów muzycznych jest jednym z aktualnie najbardziej wyczekiwanych wydarzeń, ponieważ to właśnie wtedy można kupić najlepsze płyty winylowe.

Organizatorzy Record Store Day 2021 w Polsce właśnie ogłosili i zaprezentowali 12 wyjątkowych tytułów, które będą dostępne dostępne podczas dropów w tym roku. Jesteśmy pewni, że każdy z miłośników winyli znajdzie coś dla siebie! 

Record Store Day 2021 w Polsce

Record Store Day odbędzie w Polsce w 2021 roku. Wśród tytułów znajdą się jazzowe, rockowe i popowe perełki. Przypomnijmy, że zarówno polskie, jak i zagraniczne tytuły będą dostępne jedynie w niezależnych sklepach muzycznych na terenie Polski. W wydarzeniu nie zabraknie wielu polskich akcentów. Są nawet płyty, które już wiemy, że prawdopodobnie będą nieosiągalne, a wszystko przez nakład wydania i popularność zespołu. 

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Record Store Day 2021 - albumy 

Albumy, które pojawią się na półkach niezależnych sklepów muzycznych w 2021 roku budzą wielkie zainteresowanie wśród fanów muzyki. Krążek Hey "Karma" to piąta w dyskografii, a czwarte studyjne wydanie Hey. Album pierwszy raz zostanie wydany w formie winyla w nakładzie 550 sztuk, a to sprawia, że jest on praktycznie nie do zdobycia! Kolejną z takich muzycznych perełek jest Dr Misio, który wyda na czarnym winylu "Strach XXI wieku", a nakład czwartej płyty Arkadiusza Jakubika również trafi do sklepów w okrojonym nakładzie. Warto trzymać rękę na pulsie, ponieważ dwa polskie wydania trafiły do globalnej dystrybucji. To "Piano Forte Brutto Netto" Pink Freud i "Polka Live" Wojtek Mazolewski Quintet. Na płyty możecie polować już od 12 czerwca 2021 roku!

Sonda
Zbierasz winyle?