Rammstein w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

i

Autor: Rammstein/screen: youtube.com/channel/UCYp3rk70ACGXQ4gFAiMr1SQ

Rammstein w wersji Lego? Zespół liczy na własny zestaw klocków

2021-04-30 12:54

To jedna z najbardziej znanych zabawek na świecie! Mowa oczywiście o klockach Lego. Wyobraźcie sobie, że w najbliższym czasie być może powstanie zestaw dedykowany legendarnemu zespołowi muzycznemu Rammstein. Wszystko za sprawą jednego z fanów kapeli, którego pomysł spotkał się z uznaniem muzyków i dziesiątek tysięcy fanów, do których zespół wystosował już apel o to by Ci wsparci Rammstein w promocji tej idei i wywarli wpływ na firmę Lego aby ta wyprodukowała specjalny zestaw klocków.

To jedna z tych kultowych i kochanych przez dziesięciolecia zabawka, która okazuje się, że ma też swoich wielbicieli wśród fanów zespołu Rammstein, którzy zaproponowali by powstał dedykowany zespołowi specjalny zestaw klocków Lego

Rammstein w wersji Lego 

Rammstein w wersji Lego - ten pomysł zyskał nie tylko aprobatę członków zespołu, ale też wielki rozgłos. Wiele wskazuje na to, że muzycy Neue Deutsche Härte doczekają się własnego zestawu kultowych klocków Lego. Za inicjatywę odpowiada niejaki Airbricksie, który jest autorem projektu Stadium Tour. Projekt zakłada, że z klocków będzie można zbudować scenę znaną z koncertów Rammstein,  a na niej umieścić specjalne figurki, które odpowiadać będą kolejno wszystkim członkom zespołu. 

Największa w Europie wystawa budowli z klocków lego w Gliwicach

Stworzyłem ten projekt, aby przypominał mi o dobrych czasach spędzanych na koncertach Rammstein, kiedy jeszcze nie było tej zarazy. Mam nadzieję, że niedługo będziemy to już mieli za sobą – mówi Airbricks, autor projektu. 

Zestaw klocków lego dedykowany zespołowi Rammstein 

Zestaw klocków Lego dedykowany zespołowi Rammstein powstanie tylko i wyłącznie wówczas gdy wizualizacja, która dostępna jest na stronie producenta klocków otrzyma minimum 10000 głosów w oficjalnym głosowaniu. Zebranie tak pokaźnej liczby głosów graniczy z cudem, ale gdy inicjatywę wspiera najsłynniejszy zespół metalowy na świecie - zadanie takie jest bajecznie proste. Muzycy postanowili wesprzeć swojego fana i na swoim fanpage zamieścili post, w którym proszą swoich fanów o oddawanie głosów na projekt Airbricks. 

Sonda
Rammstein z klocków Lego - fajny pomysł?