Punk Fest 2021

i

Autor: Punk Fest 2021 / mat. prasowe organizatora Punk Fest 2021

PUNK Fest 2021 - data, bilety, wykonawcy, informacje

2021-05-11 10:00

Punk Fest 2021 - data, bilety, wykonawcy, informacje. Właśnie takich informacji najczęściej szukają miłośnicy dobrego punk rocka - zarówno ci młodsi jak i też starsi. To kolejne dobre informacje, które napawają wszystkich fanów festiwali i koncertów niemałym optymizmem! Właśnie dowiedzieliśmy się, że Punk Fest 2021 jednak się odbędzie! W tym artykule znajdziecie dosłownie wszystkie najistotniejsze doniesienia w sprawie tej lubianej i bardzo wyczekiwanej imprezy.

Pewnym jest, że będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne w skali całego kraju! Na scenie pojawią się kultowe kapele, a tuż pod jej deskami znów skakać będą znani ze swoich wymyślnych fryzur i wysokich irokezów fani mocnych brzmień!

Punk Fest 2021 - data, bilety

Data i bilety na Punk Fest to już żadna tajemnica! Właśnie poznaliśmy szczegóły wydarzenia, która już dawno temu na stałe wpisało się w kalendarz najistotniejszych i najważniejszych wydarzeń rockowych w Polsce. Punk Fest 2021 rozpocznie się dokładnie 11 września 2021 roku. Tego dnia mekką dla fanów punk rocka będzie Letnia Scena Progresji przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Osoby posiadające ważne bilety będą mogły oczekiwać na otwarcie bram imprezy począwszy od godziny 15:30, a z kolei oficjalne otwarcie brak zaplanowano na 16:30. Jeśli planujecie dokonać zakupu biletu znacznie wcześniej niż w przed dzień imprezy, to macie teraz taka okazję. Za wejściówkę w przedsprzedaży zapłacicie dokładnie 90 złotych. ten sam bilet w dniu wydarzenia będzie kosztował 10 złotych drożej, a jego cena wyniesie 100 złotych.

Punk Fest 2021 - wykonawcy, informacje

Informacje o Punk Fest 2021 oraz wykonawcy, którzy w tym roku zobaczymy na scenie - to kwestia, która również nas nadal bardzo nurtuje. Nadszedł czas sprawdzić i te szczegóły!  Z komunikatów prasowych organizatorów wiemy, że wydarzenie charakteryzować będzie jak zawsze prawdziwa śmietanka starannie wyselekcjonowanych zespołów, które 11 wrześnie pojawią się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Poniżej znajdziecie kompletna listę kapel, które pojawią się na scenie Punk Fest 2021

  • Ksu
  • Sexbomba
  • The Bill
  • Gaga/Zielone Żabki
  • Towot, Uliczny Opryszek
  • Pul The Wire
Sonda
Punk Fest 2021 - wybierasz się w tym roku na tę imprezę?