Imprezowy weekend - Techno-Kultura

i

Autor: ADAM BYSIEK / Radio ESKA ROCK Imprezowy weekend - Techno-Kultura

Przed nami bardzo mocny weekend! Będzie rockowo i elektronicznie razem z Nico Moreno

2021-06-07 11:06

Za nami słoneczny i długi czerwcowy weekend, ale to dopiero preludium do tego co czeka nas w najbliższym czasie! Bedzie się działo! Wszystko to za sprawą wielu rockowych koncertów, ale też wizyty światowej sławy dj'a, który przyjedzie do Warszawy już w tej weekend. Mowa o Nico Moreno, który supportowany przez BEXĘ rozgrzeje publiczność przy Szwedzkiej 2 w Warszawie. Przed nami ogrom weekendowych wrażeń.

Powoli oswajamy się z powrotem do normalności, który też oznacza powrót koncertów i imprez masowych. Z całą pewnością w trakcie zbliżającego się weekendu nie będziecie mogli narzekać na nudę.

Nico Moreno w Warszawie wystąpi w Techno-Kulturze

Nico Moreno, gwiazdor francuskiej sceny muzyki elektronicznej, pojawi się w Warszawie i wystąpi w Techno-Kulturze przy ul. Szwedzkiej 2. Na to wydarzenie fani muzyki elektronicznej czekali latami. Dokładnie 12 czerwca 2021 roku do stolicy zwita Nico Moreno, który zagra swój set w ramach Blackworks Showcase. Dj znany jest z iście zawrotnych prędkości i bardzo brutalnego stylu, który powoli, powoli staje się domeną i znakiem rozpoznawczym tamtejszej sceny. Wizyta muzyka w warszawskiej Techno-Kulturze jest gwarantem dobrego rave'u do białego rana. Muzyka grana przez Nico Moreno to wypadkowa gabberu, industrialu i hard techno.

Jurek Owsiak zaprasza do Muzeum Rocka!

Francuski muzyk będzie supportowany przez polską producentkę i dj'kę BEXA. udało nam się zamienić kilka słów z artystka przed jej weekendowym występem.

Adam Bysiek (Radio ESKA ROCK): BEXA pytanie jest proste. Skoro mówimy o bardzo intensywnym weekendzie w Warszawie, to czego możemy spodziewać się już 12 czerwca 2021 roku?

BEXA (dj): Przede wszystko wraca ten moment w naszym życiu klubowym, że możemy sobie pozwolić na międzynarodowe bookingi. To świetny czas. To jest prawdziwa premiera. Techno-Kultura ogarnęła na prawdę grubą rybę. Jest to niesamowite nazwisko, a ja mam zaszczyt zagrać support tego wieczoru. Nie ma w Polsce w ten weekend lepszego koncertu z tak popularnym artystą. 

Adam Bysiek: Czy to dopiero początek powrotu do klubowej normalności.

BEXA: Drzemie w nas ogromny potencjał i Polska jako kraj, który otwiera się aż tak bardzo ma szansę stać się mekką dla światowej sławy gwiazd. W ten weekend zagrają u nas Hiszpanie i Francuz. W końcu coś się dzieje, a dziać się będzie z pewnością z tygodnia na tydzień jeszcze więcej!

- 12 czerwca 2021 roku BlackWorks po raz pierwszy zawita do Warszawy, w ramach swojej zaplanowanej trasy koncertowej World Tour. W tej edycji BlackWorks robi to z całą energią i mocą, jakiej używają podczas swoich sesji - podsumowują plany na najbliższy weekend Jakub Kubiński i Marcin Olszewski, organizatorzy wydarzenia.

Mocny i rockowy weekend - koncerty i wydarzenia

Przed nami mocny i rockowy weekend - koncerty zaplanowano w wielu miastach w całej Polsce. Już 10 czerwca 2021 roku w warszawskim klubie Stodoła wystąpi zespół KULT. Formacja zagra drugi raz w tym miejscu jeszcze dzień później, czyli 11 czerwca 2021 roku. Oprócz tego w Krakowie pojawi się Paweł Domagała. Koncert odbędzie się w Klubie Studio w Krakowie. Dodatkowo w Poznaniu na Nocnym Targu Towarzyskim i w Warszawie przy bulwarach czeka na was mnóstwo koncertów początkujących artystów i zespołów. Szczególny znajdziecie na Facebooku poszczególnych lokalizacji.

Sonda
Nico Moreno w Warszawie - wybierasz się na jago lub inny koncert w najbliższy weekend?