Problemy z biletami na Rammstein w Polsce. Organizator wydał oświadczenie

2018-11-08 12:14
Problemy z biletami na Rammstein w Polsce. Organizator wydał oświadczenie
Autor: Problemy z biletami na Rammstein w Polsce. Organizator wydał oświadczenie/screen: facebook.com/EventimPL

Koncert Rammstein w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a zdobycie biletów graniczy z cudem z powodu problemów ze stroną. Organizatorzy postanowili wydać w tym temacie oficjalnie oświadczenie.

Bilety na Rammstein w Polsce dostępne są w ogólnej sprzedaży od czwartku, 8 listopada od godziny 10.00 na LiveNation.pl oraz eventim.pl. Przedsprzedaż biletów dla FANCLUBU LIFAD rozpoczęła co prawda się w poniedziałek, 5 listopada o 10:00 i trwała do środy, 7 listopada do 10:00, jednak wejściówek było dość dużo.


Nu metal to ostatni prawdziwy nurt rocka. Tak twierdzi Jonathan Davis


Niestety, zainteresowanie okazało się tak duże, że serwery nie wytrzymały, a dostanie się na stronę często graniczyło z cudem. Z tego powodu organizatorzy postanowili udostępnić krótkie wyjaśnienie. Jak czytamy:

Drodzy Fani i Klienci,

dziękujemy za wszystkie informacje na temat trudności z zakupem biletów na koncert Rammstein. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem technicznych kwestii. Przepraszamy za wszystkie trudności! Sprzedaż ruszyła jednocześnie w kilkunastu krajach stąd tak duże obciążenie systemów.

Pozdrawiamy serdecznie,

Eventim.plCeny biletów na koncert Rammstein w Polsce wyglądają następująco:

- Trybuny: 385zł / 275zł / 195zł

- Płyta: 242zł

Ostre imprezy, narkotyki i przypadkowy seks, tak żył Freddie Mercury! Tego nie zobaczyliśmy w 'Bohemian Rhapsody'