Paul McCartney w ostrych słowach o Polsce: zapłacą za to nasze dzieci

i

Autor: Paul McCartney w ostrych słowach o Polsce: zapłacą za to nasze dzieci/SCREEN: youtube.com/channel/UCHx-1NJZLUc_qvwTMvws6bw

Powstała seria znaczków na cześć Paula McCartneya. Złoty kruk dla filatelistów i fanów

2021-05-10 14:30

Royal Mail przedstawiła właśnie serię znaczków pocztowych, które z miejsca stały się bardzo pożądane przez filatelistów z całego świata, ale też wiernych i oddanych fanów Paula McCartneya z całego świata. nie tlyko eksperci, ale też pomysłodawcy emisji serii filatelistycznych złotych kruków twierdza jednogłośnie, że jest to najlepszy sposób na oddanie czci jednemu z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych muzyków wszech czasów Wielkiej Brytanii.

Były basista i gitarzysta kultowego zespołu The Beatles znalazł się w elitarnym gronie zaledwie trzech muzyków, którym Royal Mail zdecydowało się wydrukować dedykowane  znaczki pocztowe.

Seria znaczków pocztowych na cześć Paula McCartneya

Seria znaczków pocztowych na cześć Paula McCartneya natychmiast stała się jedną z najbardziej aktualnie pożądanych kolekcji filatelistycznych na globie. Wszystko za sprawą tego, że ta składa się zaledwie z dwunastu znaczków, które przedstawiają okładki solowych płyt sir Paula McCartneya. Kolekcje otwiera okładka wydania z 1970 roku, które nosi tytuł po prostu McCartney. W kolekcji znaleźć można też okładkę płyty Ram oraz najnowszego albumu McCartney III wydanego w 2020 roku.

Od Bacha do Beatlesów. Kościół zakazał tych piosenek.

Na czterech spośród 12 znaczków znajdują się zdjęcia muzyka, które wykonane były na przestrzeni wielu lat - najczęściej w studio nagraniowym podczas prac nad kolejnymi płytami.

Znaczki Paula McCartneya w sprzedaży już w maju 2021

Znaczki pocztowe z wizerunkiem Paula McCartneya trafią do sprzedaży już w maju 2021 roku! Z pewnością będą kosztowały sporo, ale nie będzie to cena z kosmosu - tak przynajmniej zapowiada Royal Mail. Filateliści twierdzą, że wydatek ten należy traktować jak inwestycję, ponieważ ta konkretna seria bez wątpienia będzie wraz z biegiem czasu nabierać znacznie na wartości. Szacowana data emisji znaczków przypada na ostatni tydzień maja 2021 roku.