Polska wersja 'The Office' otrzymała zapowiedź. Tak będzie wyglądał serial 'Biuro'

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=929898184325238

Polska wersja 'The Office' otrzymała zapowiedź. Tak będzie wyglądał serial 'Biuro'

2021-09-22 9:14

Jakiś czas temu, ruszyły zdjęcia do polskiej wersji jednego z najpopularniejszych seriali wszechczasów. W THE OFFICE PL wystąpią m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Twórcy sprawdzą, jak daleko sięga poczucie humoru Polaków i czy potrafią śmiać się z samych siebie. Premiera serialu już tej jesieni, a teraz otrzymaliśmy mały zwiastun produkcji.

W długiej historii telewizji powstało wiele wybitnych seriali, jednak tylko wybrane doczekały się miana kultowych. Jednym z nich niezaprzeczalnie jest THE OFFICE – mockumentary stworzone przez Ricky'ego Gervaisa dla stacji BBC. Według Nielsena, to właśnie THE OFFICE był najchętniej oglądanym przez Amerykanów serialem w 2020 roku, co najlepiej świadczy o jego fenomenie. Teraz lokalnej wersji doczekają się także fani znad Wisły.

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Polska wersja 'The Office' otrzymała zapowiedź. Tak będzie wyglądał serial 'Biuro'

W polskiej wersji THE OFFICE charakterystyczne elementy serialu zostały mocno osadzone w rodzimej rzeczywistości, ale wszystkie scenariusze, kreatywne koncepty i obsada są na bieżąco konsultowane i akceptowane z BBC. Scenarzyści czerpali inspirację z aktualnych nastrojów społecznych, konfliktów światopoglądowych, a kontrowersyjne poczucie humoru nawiązujące do krzywdzących stereotypów będzie testem na dystans Polaków do samych siebie. Akcja serialu osadzona została w Siedlcach, a w sieci można zobaczyć już pierwszy trailer:

Wszystkie odcinki pojawią się 22 października.

QUIZ: Jesteś prawdziwym TELEMANIAKIEM? Znasz te seriale?

Pytanie 1 z 15
Jej śmierć w kartonach wstrząsnęła całą Polską. Jak miała na imię tragicznie zmarła bohaterka serialu "M jak Miłość"?