Polscy fani Korna walczą o życie 9-letniej Angeliki. Tym razem na licytację trafiła płyta zespołu z autografami

i

Autor: FOTO: Dominik Pajewski

Polscy fani Korna walczą o życie 9-letniej Angeliki. Tym razem na licytację trafiła płyta zespołu z autografami

2021-04-20 13:08

Fani Korna są bardzo silną grupą na całym świecie i również w Polsce mamy silną reprezentację. Gdy potrzebna jest pomoc, miłośnicy amerykańskiej grupy reagują momentalnie, a tym razem chodzi o życie 9-letniej Angeliki. Wcześniej na specjalne aukcje, trafiły rzeczy, które są bardzo wyjątkowe i cenne dla fanów grupy, tym razem można zgarnąć album 'The Serenity Of Suffering' z podpisami.

Fani Korna nie raz zaskoczyli zespół swoimi akcjami, a polska grupa miłośników zespołu wiele razy pokazywała, że potrafi zrobić wiele fajnych rzeczy, by stworzyć świetną atmosferę na koncercie. Tym razem fani postanowili zebrać wszystkie siły i pomóc 9-letniej Angelice, która walczy o życie.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Jak czytamy w opisie zbiórki na rzecz Angeliki:

Andzia ma 9 lat. Ma w główce 3 guzy – glejaki. Znacznie się powiększyły, dwa uciskają nerwy wzrokowe, jeden znajduje się na skrzyżowaniu nerwów i uciska przysadkę, Angelika w szybkim tempie traci wzrok. Chemia to niestety za mało, żeby pokonać chorobę. Angelika zakwalifikowała się do leczenia protonowego w USA. To jedyna szansa, aby uchronić ją przed ślepotą i dalszą progresją choroby. Rodzicom Andzi potrzebny jest minimum milion złotych.

Tym razem do zdobycia jest album 'The Serenity Of Suffering' z podpisami zespołu! Warto się pośpieszyć, ponieważ aukcja zaraz się kończy, a zainteresowanie jest spore. Szczegóły znajdziecie w poście poniżej:

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)