Maynard James Keenan woli koncerty online niż na żywo

i

Autor: screen: https://youtu.be/hrcJz63En94

Maynard James Keenan woli koncerty online niż na żywo

2021-04-20 12:56

Koncerty w dobie pandemii są marzeniem wielu fanów, którzy chcieli zobaczyć i usłyszeć swój ulubiony zespół na żywo. Okazuje się, że nie wszyscy tęsknią za powrotem koncertów na żywo i nie śpieszy im się do tego. Tak ma Maynard James Keenan z Toola.

Koncerty w 2021 roku wydaja się być czymś odległym i raczej niemożliwym, jednak fani cały czas liczą na powrót wydarzeń na żywo, mając też dosyć koncertów w sieci. Jak widać, nie wszyscy podzielają ten punkt widzenia, bo wokalista grupy Tool nie ma nic przeciwko wydarzeniom online.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Maynard James Keenan nie ma nic przeciwko występom online

W wywiadzie dla 'Metal Hammera', Maynard powiedział, co myśli obecnie o koncertach:

W inny sposób. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić na livestreamie, a nie możesz na koncercie, bo nie wyjdą. (…) Jeśli na przykład robisz jakąś animację albo scenkę, na koncercie może być trudno zrozumieć, co postacie mówią, bo w niektórych obiektach nagłośnienie jest kiepskie. A kiedy siedzisz przed telewizorem lub komputerem, znacznie łatwiej jest takie rzeczy zrozumieć. (…) Zrobiliśmy dwa takie występy i wiemy, co trzeba poprawić i dopracować. W przyszłości chciałbym robić obie rzeczy – koncertować na żywo i robić te transmisje.

Jak widać, jest to mocno przyszłościowe myślenie.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny