Dave Grohl zapowiada serial, w którym pojawi się razem ze swoją mamą

i

Autor: screen: https://twitter.com/foofighters/status/1383921306198974469

Dave Grohl zapowiada serial, w którym pojawi się razem ze swoją mamą

2021-04-20 12:39

Dave Grohl stara się kreatywnie wykorzystać czas pandemii i cały czas coś robić. Po świetnie przyjętej płycie Foo Fighters, filmie na temat artystów, którzy odważyli się zrobić krok w stronę kariery, przyszedł czas na serial dokumentalny, który opowie o relacjach matek z popularnymi synami-muzykami.

Dave Grohl stara się być cały czas bardzo aktywny, działając na różnych płaszczyznach, nie tylko muzycznie. Po świetnie przyjętej płycie Foo Fighters i zapowiedzianym dokumencie na temat artystów, którzy odważyli się za młodu zrobić krok w kierunku muzyki, przyszedł czas na serial dokumentalny, oparty na książce mamy Dave'a.

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Dave Grohl zapowiada serial dokumentalny, który oparty jest na książce jego mamy

Serial ma zostać oparty na książce mamy Dave'a Grohla, która opowiada o relacjach matek z synami-muzykami. Serial pod tytułem 'From Cradle To Stage' przedstawi relacje matek ze swoimi synami artystami, a wśród bohaterek znajdą się mamy Toma Morello, Geddy'ego Lee, Pharrella Williamsa i oczywiście Dave'a Grohla.

Jak powiedział Dave na temat serialu:

Uważam, że relacja między muzykiem a matką jest ważna, bo na niej opiera się zrozumienie miłości, która jest muzą każdego artysty.

Serial będzie liczył 6 odcinków, a jego start zaplanowana 6 maja na Paramount+. Poniżej możecie znaleźć zwiastun serialu:

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny